FSO Polonez 1984 – 65000 PLN – Siepraw

FSO Polonez, następca „dużego fiata”, produkowany był w FSO od stycznia 1978. Dziś to już rzadki widok na drodze, ale pięknie zachowany budzi ogromny entuzjazm, zwłaszcza jeżeli wciąż jest zachowany na czarnych tablicach rejestracyjnych. Tu piękny kolor L76, czyli wg. nazewnictwa producenta „zielony groszkowy”, z pewnością jest dodatkowym atutem. Imponuje też dokuemntacja w postaci zeszytu prowadzonego przez pierwszego właściciela. W takim przypadku przebieg to rzecz nie do podważenia.

FSO WARSZAWA POLONEZ 1.5 L 1984
Rocznik: 1984
Przebieg: 33000 km
Pojemność: 1498 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 82 KM

Cena: 65000 PLN

Samochód z przebiegiem 33 tys. km, który jest potwierdzony zeszytem prowadzonym przez pierwszego właściciela – zapisywał on w nim przebiegi, tankowania, średnie spalanie.

Pojazd na czarnych tablicach, w większości oryginalnym stanie.

Mechanicznie jest w pełni sprawny. Przez ostatnie dziesięć lat używany sporadycznie, zrobił około 400 kilometrów. W tym roku miał czyszczony zbiornik paliwa, wymieniony rozrząd, oleje i płyny. Założone nowe opony.

Samochód ten nie przechodził całościowej renowacji, a co za tym idzie posiada normalne ślady użytkowania – drobne zaprawki, rysy, czy wycieki charakterystyczne dla tego modelu.

Razem z pojazdem przekazuję kupującemu dwa komplety kluczyków, zeszyt z notatkami, pokrowiec na auto szyty na miarę, cztery skrzynki pełne nowych części, oryginalne opony STOMIL D124 z dętkami.

Możliwa dostawa pod drzwi kupującego.

Telefon: +48 609 540 006
Miejscowość: Siepraw

Kredyt na klasyka