FSO Polonez Caro 1994 – SPRZEDANY

Wyroby polskiej motoryzacji niezmiennie mają rzesze swoich wielbicieli. O ile gama produktów serwowanych przez krajowych producentów nigdy nie była imponująca, to czasami na rynku pojawi się oferta, która powalające wrażenie zrobi swoim stanem zachowania. Ten FSO Polonez Caro wygląda jakby dopiero co opuścił bramy fabryki. Jedynie 2 i pół tysiąca kilometrów przebiegu oraz idealne warunki przechowywania uczyniły z niego prawdziwą kapsułę czasu. Jest to ciekawa wersja – gaźnikowe 1,6 doposażone we fotele Inter Groclin, aluminiowe felgi i wspomaganie kierownicy. W 1994 roku taki pojazd był marzeniem niejednego Polaka. Dziś pożądanie może budzić nie mniejsze. Taki okaz w kolekcji to skarb.

FSO Polonez Caro
Rocznik: 1994
Przebieg: 2500 km
Pojemność: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 87 KM

Wyposażenie:
– alufelgi,
– fotele Inter Groclin,
– wspomaganie kierownicy

Do sprzedania Polonez Caro z 1994 roku w stanie magazynowym. Auto po zakupie w czerwcu 1994 roku, po 3 miesiącach użytkowania i przejechaniu 2,5 tys. km trafiło na równe 20 lat do garażu i zostało postawione na podpórkach, aby opony się nie odkształcały. W 2015 roku odkupiłem go od spadkobierców pierwszego właściciela i z należytą starannością uruchomiłem. Jest to ciekawa wersja, gdyż 1,6 na gaźniku był najmocniejszym seryjnym Polonezem OHV, legitymował się mocą 87 KM.

Samochód zachowany w stanie perfekcyjnym, nie ma najmniejszego uszkodzenia karoserii, ryski czy wgnieceń, po prostu przez 20 lat nie widział słońca. Nadwozie, wnętrze i podwozie w stanie idealnym. Auto robi piorunujące wrażenie stanem zachowania. Aż szkoda nim jeździć i nabijać kilometry. Jeździ na oryginalnych oponach z 1994 roku, posiada ciekawe wyposażenie, m.in fotele Inter Groclin, alufelgi, wspomaganie i skórzaną kierownicę. Wrażenie robi stan płyty podłogowej, nadkoli, elementów zawieszenia czy śladów farby kontrolnej na śrubach i innych elementach. Lakier jest perfekcyjnie zachowany, nie ma rys, zmatowień, uszkodzeń ani korozji. Jeżeli chciałbyś spełnić marzenie wielu Polaków z 1994 roku i poczuć jak jeździ się nowym Polonezem w 2019 roku to ta oferta jest dla Ciebie. Do auta pełna dokumentacja oraz 2 komplety kluczyków.