FSO Polonez Caro 1997 – SPRZEDANY

Wyroby polskiej motoryzacji niezmiennie mają rzesze swoich wielbicieli. O ile gama produktów serwowanych przez krajowych producentów nigdy nie była imponująca, to czasami na rynku pojawi się oferta, która powalające wrażenie zrobi swoim stanem zachowania. Ten FSO Polonez Caro wygląda niemal jakby dopiero co opuścił bramy fabryki, w czym zasługa ostrożnej eksploatacji pierwszego właściciela, niskiego przebiegu i prac detailingowych, jakim samochód został poddany w ostatnim czasie. Rewelacja. Zachowane nawet zostały wszystkie dokumenty, które wydawała fabryka, łącznie z dowodem zakupu i pierwszej wpłaty. Trzeba sprzedającemu przyznać rację, że bardzo trudno dziś o taki egzemplarz.

FSO Polonez Caro
Rocznik: 1997
Przebieg: 58200 km
Pojemność: 1600 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 78 KM

Polonez Caro z 1997 roku. Auto kupiłem od pierwszego właściciela, który od samego początku zabezpieczył go aż za bardzo. Dzięki temu całe nadwozie jak i podłoga są w idealnym stanie. Silnik zdrowy, skrzynia chodzi jak nowa, most nie wyje. Bardzo trudno znaleźć tak zadbany egzemplarz.

Auto jest po detailingu i wygląda naprawdę dobrze. Mam do samochodu wszystkie dokumenty, które wydawała fabryka, łącznie z dowodem zakupu i pierwszej wpłaty. Większość dokumentów jest od nowości zalaminowana i wyglądają jak nowe. Nigdy nawet nie były złożone czy zagniecione.