CMC Gazelle – 40000 PLN – Ostrów Wielkopolski

CMC Gazelle to nie jest popularny widok na naszych ulicach, jednak za Oceanem była to jedna z najpopularniejszych konstrukcji retro lat 70-tych i 80-tych. Pierwowzorem dla kształu jej karoserii z włókna szklanego był Mercedes SSK – sportowy roadster z lat 1928-32. Dostępna była w zestawach typu “kit-car” do budowy na podstawie Volkswagena Garbusa, Chevroleta Chevette i Forda Pinto. Prezentowana replika zbudowana została na podstawie Chevette, dzięki czemu posiada silnik umieszczony z przodu, co gwarantuje lepsze wyważenie i prowadzenie samochodu od wersji z silnikiem umieszczonym za tylną osią. Gazelle w Polsce przeszła drobne modyfikacje, ułatwiające wykorzystywanie tego pojazdu przy okazji obsługi uroczystości weselnych.

Gazelle Mercedes SSK replika
Przebieg: 5000 km
Pojemność: 1600 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna

Cena: 40000 PLN

Do sprzedania (oraz wynajęcia na specjalne okazje) wyjątkowa replika samochodu Mercedes SSK, zbudowana w USA i kilkanaście lat temu przywieziona do Polski.

Zarejestrowany jako “SAM” i nieco przerobiony pod wynajem na wesela, na przejażdżki oraz imprezy okolicznościowe.
Przeróbka polegała na tym, że została powiększona przestrzeń dla pasażerów jadących z tyłu; siedzą oni też nieco wyżej od kierowcy, przez co mogą być podziwiani przez osoby obserwujące orszak weselny.
Zamontowano też większy zamykany dach, by nawet osoby mające 180 centymetrów wzrostu czuły się komfortowo na tylnej kanapie.

Ślub i późniejsza sesja fotograficzna jest niezapomniana i powoduje ogromne zainteresowanie wynajmem Mercedesa, dlatego przy dobrej promocji zakup takiego pojazdu zwraca się w ciągu dwóch, trzech sezonów.
Samochód daje ogromną frajdę z jazdy i jeśli masz chęć wypróbowania wprowadziłem możliwość godzinnej odpłatnej jazdy próbnej w rejonie Ostrowa Wielkopolskiego, by poczuć “wiatr we włosach” i klimat szalonych lat dwudziestych.
Dopóki Mercedes nie zostanie sprzedany przyjmuję zamówienia na śluby, wesela i imprezy, zainteresowanych proszę o kontakt.

Zapraszam do współpracy, jestem otwarty na ciekawe propozycje.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu, jeśli nie odbieram to wyślij proszę sms z informacją.

Telefon: +48 600 203 000
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski