Honda Accord 1987 – 14500 PLN – Łódź

Honda Accord trzeciej generacji ukazała się na rynku w 1985 roku, z miejsca zdobywając nagrodę Car of the Year Japan. Dziennikarze docenili tu niekonwencjonalne rozwiązania techniczne, jak na przykład zastosowanie zawieszenie na podwójnych wahaczach zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu. Choć rozwiązanie było droższe w produkcji niż powszechnie stosowane systemy kolumn MacPherson’a, taka konfiguracja zapewniała lepszą stabilność i bardziej pewne prowadzenie pojazdu. Prezentowany egzemplarz wyróżnia się świetnym stanem zachowania i niezłym poziomem wyposażenia – automatyczna skrzynia biegów, welurowa tapicerka, szyberdach, elektryczne szyby i lusterka. Jak na japońskie auto z połowy lat 80-tych – całkiem przyzwoicie, a i na sinik nie można tu narzekać. Pod maską odnajdziemy jednostkę A20A3, czyli 2 litry zasilane układem wtryskowym.

Honda Accord
Rocznik: 1987
Przebieg: 129445 km
Pojemność: 1932 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 116 KM

Cena: 14500 PLN

Wyposażenie:
– ABS,
– szyberdach,
– elektryczne lusterka,
– elektryczne szyby

Honda, o którym mowa w ogłoszeniu, została zakupiona przez nas w Niemczech. Auto jeździło po Niemieckich drogach aż do teraz, o czym świadczy ostatni przegląd w dokumentacji. TUV ważny do końca 2020 r. Auto utrzymane jest w oryginalnym stanie, nie było poddawane naprawie i renowacji.

Samochód sprawny, jeżdżący. Tapicerka jak na swój wiek zachowana jest w super stanie. Wnętrze nie było poddawane zabiegom detailingowym. Silnik oraz skrzynia biegów pracują poprawnie. Samochodem można się jeszcze cieszyć z użytkowania.
Autko od początku do końca serwisowane w ASO Honda. Co roku w serwisie.

Telefon: +48 514 480 747
Miejscowość: Łódź