Honda Accord Aerodeck 1986 – 13900 PLN – Skorochów

Honda Accord, zanim stała się rynkowym średniakiem, miała bardzo ciekawe odmiany. Przykładowo jej trzecia generacja (1985-89) dostępna była z bardzo ciekawym nadwoziem Aerodeck, czyli trzydrzwiowym kombi, które można określić tak modnym dzisiaj terminem „shooting brake”. Podobnie jak coupe i sedany na dalekowschodnich rynkach, otrzymała ona piękny smaczek w postaci chowanych przednich świateł. Była to pierwsza Honda, która otrzymała zawieszenie w postaci podwójnych wahaczy zarówno z przodu, jak i z tyłu, co zagwarantowało jej świetne prowadzenie. Dziś znalezienie takiego auta w bardzo dobrym stanie, bez śladów korozji, to niełatwe już zadanie, lecz oto jest, w ciekawym kolorze i z pięknie zachowanym wnętrzem.

Honda Accord Aerodeck
Rocznik: 1986
Przebieg: 146200 km
Pojemność: 2000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 115 KM

Cena: 13900 PLN (obowiązuje do 20 czerwca)

Możliwość wykonania wideo dla potencjalnego nabywcy.
Sprzedaż tylko z powodu nowego projektu zakupu kolejnego klasyka.
Przy zamianie cena 17000 PLN.

W pełni udokumentowany przebieg, gwarantowany wpis o przebiegu w umowę kupna-sprzedaży.

Samochód brał udział w odcinku ZACHAR OFF.

Samochód posiadam od blisko dwóch lat. W tym czasie przeszedł procedurę rejestracji na pojazd zabytkowy.
Do sprzedaży przedstawiam białego Kruka Honda Accord w wersji Aerodeck. Samochód pochodzi z 1986 roku, jest bezwypadkowy, bez korozji. Prowadzi się w sposób fenomenalny, silnik, skrzynia biegów oraz zawieszenie pracują bez jakichkolwiek uwag. Samochód został zakupiony za granicą i na kołach przejechał około 1000 km bez jakichkolwiek kłopotów. Zrobiłem Hondą około 5000 km. Przeszedł przegląd i procedurę uzyskania tablic zabytkowych, posiada ubezpieczenie OC na cały rok, przegląd bezterminowy – koszt ubezpieczenia OC to tylko 212 zł. Honda prezentuje się fenomenalnie. W Polsce to obecnie jeden egzemplarz wystawiony do sprzedaży. Samochód będzie brał udział w IV Charytatywnym Rajdzie Koguta na trasie Oława – Mielno.

To samochód w doskonałym stanie, a nie do renowacji. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Honda posiada 4 prawie nowe opony, prowadzi się znakomicie, nie ściąga, zawieszenie pracuje bardzo cicho, silnik i skrzynia biegów są bardzo dynamiczne. Jest to wersja dwulitrowa, 116 konna. Samochód sprzedaję bez bagażnika rowerowego oraz roweru.

Przebieg jest oczywiście potwierdzony w holenderskim urzędzie komunikacji RDW. Samochód posiadał 1 właściciela przez 30 lat!

Nadwozie nie posiada śladów korozji. Lakier w paru miejscach z uwagi, że ma 34 lata, nie wygląda jak nowy. Podwozie samochodu jest w bardzo dobrej kondycji, posiada nowy układ wydechowy. Felgi oryginalne i opony są dobrym stanie. Wnętrze zachowane w świetnym stanie, bez uszkodzeń. Honda robi wrażenie pod każdym względem. W końcu to auto nietypowe, nie spotykane codziennie na ulicach…
Szczerze polecam – tych aut już nie ma, a wartość z pewnością nie będzie z roku na rok mniejsza. Serdecznie pozdrawiam i do usłyszenia.

P.S. Dostępne faktury na około 5000 euro i kompletna dokumentacja serwisowa, rozrząd został wymieniony 20 tys. km temu.

Telefon: +48 508 327 758
Miejscowość: Skorochów