KlasykaGatunku.pl

Honda Accord Coupe 2000 – SPRZEDANA

Honda Accord Coupe szóstej generacji to zupełnie inne auto, niż oferowane w tym samym czasie w Europie sedany. Była zaprojektowana przez amerykańskich designerów w Stanach Zjednoczonych, i wyłącznie tam produkowana. Jej tylne lampy nieodzownie przypominają model NSX, lecz we wnętrzu było więcej luksusu, niż sportu. Nacisk położono na wysoką jakość wykonania i świetne materiały. Topowa, 3-litrowa jednostka V6 SOHC VTEC osiągała 200 KM i dostarczona została wprost z modelu Acura 3.0 CL. Prezentowany egzemplarz wyprodukowany został w specyfikacji na rynek szwajcarski i tam dotąd przebywał. Zachwycić może zgrabną sylwetką i fantastycznie zachowanym, jasnym, skórzanym wnętrzem. To rzadki w historii przypadek, gdy połączenie japońskiej technologii z amerykańskim poczuciem smaku zaowocowało ciekawym, komfortowym i doskonale wykonanym samochodem.

Honda Accord Coupe 3.0 V6 VTEC
Rok produkcji: 2000
Pojemność silnika: 2997 ccm
Moc: 200 KM (147 KW)
Przebieg: 204,274 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Honda Accord Coupe w kolorze granatowym z beżową skórzaną tapicerką, wyposażona w topowy silnik 3.0 VTEC. Sprowadzona z Zurychu, Szwajcaria bezpośrednio od pierwszego właściciela. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa oraz 4 kluczyki.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym dobrym stanie, z normalnymi śladami użytkowania jak kilka ledwo widocznych odprysków na masce. Nie ma żadnej korozji w typowych dla tego modelu miejscach. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli w bardzo dobrym stanie, bez widocznej rdzy.

Wnętrze jest kompletne, z niewielkimi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka jest zachowana w idealnym stanie, bez śladów zużycia czy uszkodzeń. Kierownica nie ma wytarć skóry. Elementy drewniane nie są wyblakłe ani porysowane. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w stanie bardzo dobrym.

Alufelgi mają drobne otarcia i ślady użytkowania. Komplet dobrych opon Pirelli. W bagażniku kompletny zestaw narzędzi oraz nieużywane koło dojazdowe i lewarek.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers Trident 5w-40,
– komplet nowych tarcz i klocków,
– świeży płyn chłodniczy.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.