KlasykaGatunku.pl

Honda Accord Coupe 2000 – SPRZEDANA

Honda Accord Coupe szóstej generacji to zupełnie inne auto, niż oferowane w tym samym czasie w Europie sedany. Była zaprojektowana przez amerykańskich designerów w Stanach Zjednoczonych, i wyłącznie tam produkowana. Jej tylne lampy nieodzownie przypominają model NSX, lecz we wnętrzu było więcej luksusu, niż sportu. Nacisk położono na wysoką jakość wykonania i świetne materiały. Topowa, 3-litrowa jednostka V6 SOHC VTEC osiągała 200 KM i dostarczona została wprost z modelu Acura 3.0 CL. Prezentowany egzemplarz wyprodukowany został w specyfikacji na rynek szwajcarski. Jest w najszybszym kolorze i ma bardzo ładnie zachowane wnętrze. To rzadki w historii przypadek, gdy połączenie japońskiej technologii z amerykańskim poczuciem smaku zaowocowało ciekawym, komfortowym i doskonale wykonanym samochodem.

Honda Accord Coupe 3.0 V6 VTEC
Rok produkcji: 2000
Pojemność silnika: 2997 ccm
Moc: 200 KM (147 KW)
Przebieg: 223,685 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Honda Accord Coupe w pięknym czerwonym kolorze z czarną skórzaną tapicerką, wyposażona w topowy silnik 3.0 VTEC. Sprowadzona z Zurychu, Szwajcaria bezpośrednio od pierwszego właściciela 1,5 roku temu. Obecnie zarejestrowana w Polsce. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, z normalnymi śladami użytkowania. Nie ma żadnej korozji w typowych dla modelu miejscach. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli w bardzo dobrym stanie, bez widocznej rdzy.

Wnętrze jest kompletne, z bardzo niewielkimi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka jest zachowana w idealnym stanie, bez śladów zużycia czy uszkodzeń. Kierownica nie ma wytarć skóry. Elementy drewniane nie są wyblakłe ani porysowane. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w stanie bardzo dobrym.

W bagażniku kompletny zestaw narzędzi oraz nieużywane koło dojazdowe i lewarek.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers Trident 5w-40,
– komplet nowych tarcz i klocków na obu osiach,
– świeży płyn chłodniczy,
– wymieniony olej w skrzyni biegów,
– komplet nowych, nieznacznie obniżających sprężyn,
– nowe łożysko tylnego koła.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.