KlasykaGatunku.pl

Honda Accord Coupe 2002 – 51300 PLN – Wrocław

Świetna jakość wykonania, przestronne wnętrze, wygodne fotele i znakomita jednostka V6 z systemem zmiennych faz rozrządu, a do tego znakomita reputacja ponadprzeciętnej mechanicznej wytrzymałości. To były wystarczające argumenty, by Honda Accord Coupe będąca przedstawicielem szóstej generacji modelu zdobyła rzesze fanów na całym świecie, a był to samochód globalny, sprzedawany zarówno w Ameryce Północnej, Południowej, Australii, Chinach, jak i w Europie. Ten egzemplarz pochodzi ze Szwajcarii, gdzie całe życie spędził w rękach jednego, statecznego właściciela. Auto ma dziś zaledwie 33 tysiące kilometrów przebiegu i prezentuje się tak, że mogłoby wziąć udział w kampanii reklamowej nowego modelu.

Honda Accord Coupe 3.0 V6 VTEC
Rok produkcji: 2002
Pojemność silnika: 2997 ccm
Moc: 200 KM (147 KW)
Przebieg: 33,059 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Honda Accord Coupe w kolorze zielonym z beżową skórzaną tapicerką, wyposażona w topowy silnik 3.0 VTEC. Sprowadzona z Zurychu, Szwajcaria bezpośrednio od pierwszego właściciela. Samochód w stanie perfekcyjnym, porównywalnym do rocznego pojazdu. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa, komplet kluczyków. Oryginalny przebieg 33 tysiące kilometrów.

Nadwozie w idealnym stanie, brak widocznych mankamentów. Nie ma żadnej korozji w typowych dla modelu miejscach. Spód i wnęki nadkoli w stanie dziewiczym, bez widocznej rdzy czy nalotu rdzy. Brak wgnieceń, uszkodzeń czy odprysków lakieru.

Wnętrze jest kompletne, wygląda praktycznie jak nowe. Skórzana tapicerka jest zachowana w perfekcyjnym stanie, bez śladów zużycia czy uszkodzeń, matowa, jak nowa. Kierownica i wybierak biegów jak nowe.

W bagażniku kompletny zestaw narzędzi oraz nieużywane koło dojazdowe i lewarek.

Wykonane prace: brak

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Stara cena 57 000 PLN – 10% = nowa cena 51 300 PLN.
Powyższa cena obowiązuje w przypadku zakupu i odbioru auta w dniach 25-28 listopada.

Cena zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Osoby zainteresowane zakupem zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 lub +48 661 737 676.
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.