Honda Legend KA9 1998 – 49777 PLN – Warszawa

Honda Legend KA9 to przedstawiciel trzeciej generacji luksusowego modelu japońskiej marki, oferowany w latach 1995-2004. W odróżnieniu od dwóch poprzednich generacji, opracowanych wspólnie z brytyjskim Roverem, tym razem wykorzystano zupełnie nową, opracowaną samodzielnie przez Japończyków platformę. To wyjątkowy wóz. Honda jest komfortowa i dobrze brzmi. Pod jej maską klienci nie otrzymywali wyboru. Nie odnajdziemy tam ani Diesla, ani wysokoobrotowej jednostki VTEC. Zastosowano za to świetną jednostkę benzynową V6 o słusznej pojemności 3,5 l. Z automatyczną skrzynią współpracuje świetnie, dając kierowcy dokładnie to, czego może oczekiwać w takiej limuzynie – odpowiednią ilość mocy niezależnie od prędkości obrotowej. Patrząc na stan zachowania tego sprowadzonego ze Szwajcarii egzemplarza nie powinniśmy mieć wątpliwości, że każda podróż będzie wielką przyjemnością.

Honda Legend KA9
Rocznik: 1998
Przebieg: 107700 km
Pojemność: 3474 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 205 KM

Cena: 49777 PLN

Honda przyjechała ze Szwajcarii od jedynego i pierwszego właściciela, Pana rocznik 1937 (dane do wglądu w dowodzie rejestracyjnym pojazdu). Pan pieczołowicie dbał o swój samochód, bo z wyglądu jest to samochód roczny albo nawet salonowy. Oczywiście do końca pobytu w Szwajcarii był regularnie serwisowany (w jednym serwisie). Do samochodu jest komplet książek, komplet trzech oryginalnych kluczy, zapłacone cło, zapłacona akcyza i wszystkie podatki, przegląd ważny do czerwca 2023 roku, ubezpieczenie i tłumaczenie dokumentów. Do samochodu jest drugi komplet kół (zimowych).

W maju 2022 roku została położona na lakier powłoka ceramiczno-elastomerowa o trwałości 7 lat o wartości 4500 PLN. Samochód nie jest nowy, tylko używany, nie jest do muzeum, nie jest „jedyny taki”, ale jest w świetnym stanie jak na swoje lata. Samochód może być dobrym pojazdem inwestycyjnym, ponieważ w Europie nie spotyka się Hondy Legend Mk3 z tak małym przebiegiem i w świetnym stanie. Samochód jest do obejrzenia w Warszawie – dzielnica Ursynów Kabaty, gdzie stoi przykryty specjalnym pokrowcem w dobrze oświetlonym garażu podziemnym. Cena do negocjacji.

Telefon: +48 518 727 357
Miejscowość: Warszawa