Honda S2000 2009 – 188800 PLN – Warszawa

Honda S2000 to dziecko epoki, która już bezpowrotnie odeszła. Epoki wysokoobrotowych, wolnossących silników, w których produkcji Honda była absolutnym mistrzem. 120 koni mechanicznych uzyskane z jednego litra pojemności było najlepszym wynikiem wśród masowo produkowanych samochodów na świecie. Sam silnik to oczywiście nie wszystko. Tylny napęd, dyferencjał z ograniczonym poślizgiem, sześciostopniowy manual, idealny rozkład masy i zaawansowane zawieszenie z podwójnymi wahaczami – to wszystko złożyło się na ponadczasowy przepis na wybitne auto sportowe. Prezentowany egzemplarz to poliftingowa wersja AP1 z ostatniego roku produkcji. Zbudowano ich jedynie 680 sztuk, a sprzedający utrzymuje, że ta jest ostatnia z trzech sprzedanych do Polski. Zachowana w absolutnie fenomenalnym stanie, gotowa jest dostarczać wyjątkowe i niepowtarzalne wrażenia z jazdy.

Honda S2000
Rocznik: 2009
Przebieg: 70500 km
Pojemność: 2000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 240 KM

Cena: 188800 PLN

Sprzedam moje prywatne auto. Honda S2000 z ostatniego roku produkcji, z polskiego salonu AutoWest w Warszawie, dwóch właścicieli, pełna historia. Ostatnia z trzech sztuk Hondy S2000 sprzedana w Polsce (całkowita produkcja wersji europejskiej z rocznika 2009 – 680 szt.) Auto wyjechało z salonu w maju 2009 roku wyposażone w OEM Hardtop w kolorze nadwozia. Auto zakupiłem w maju 2013 również w salonie AutoWest. Pierwszy właściciel, lekarz przejechał nim 56000 km, ja przez kolejne 8 lat dołożyłem 14000 km. Auto serwisowane przez AutoWest, później przeniosłem bieżący serwis do SSGarage.pl (firma jak mało która w Polsce zna temat S2000). Nabywca otrzyma dokumentację serwisową od początku historii auta, wraz z książkami i dwoma kompletami kluczyków. Samochód jest bezwypadkowy, miał dwie drobne szkody parkingowe. Powłoka ceramiczna Gtechniq od 2017 roku, odnawiana w każdym kolejnym roku w Samara Detailing.

Samochód jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Ostatni serwis regularny i przedsprzedażowy zrobiony w SSGarage.pl przy przebiegu 70313 km. Auto nie było używane na torze, jest w pełni seryjne i nigdy nie było modyfikowane. W tym momencie potrzebuję fun car’a, który ma minimum trzy miejsca siedzące – i to jest jedyny powód sprzedaży… gdyby nie większa rodzina, nigdy nie rozstałbym się z tym autem.

Dodatkowe wyposażenie sprzedawane razem z autem:
– OEM hardtop z pokrowcem (możliwość sprzedaży bez hardtopu – cena minus 15000 PLN),
– OEM pokrowiec na całe auto,
– OEM pokrowiec skórzany na złożony dach,
– pokrowiec na sam softtop,
– większy windshot sprowadzony z USA (OEM windshot dokładam do auta),
– radio bluetooth Alpine UTE-72BT z interfejsem sterowania z kierownicy (OEM radio Honda dokładam do auta).

Honda stoi w garażu z klasykami, i tam można ją oglądać (poniedziałek – sobota, 10 – 20). NEO Garage: ul. Gierdziejewskiego 1, Warszawa, neogarage.pl.
Na życzenie udostępnię więcej zdjęć auta na Gdrive. Umowa kupna – sprzedaży.

Telefon: +48 501 380 700
Miejscowość: Warszawa