Hyundai Galloper 2001 – 21000 PLN – Gliwice

Jeżeli macie wrażenie, że tę sylwetkę kojarzycie z samochodem innej marki, to nie przypadek. Produkowany w latach 1991 – 2003 Hyundai Galloper to krewniak Mitsubishi Pajero pierwszej generacji. Auto sprzedawane na wielu światowych rynkach, po restylizacji w 1998 roku trafiło również o Europy. Zastąpił go model Terracan, ale to już nie było to. Tu mówimy o 100% terenówce, osadzonej na ramie, zdolnej brodzić do głębokości 60 cm i pociągnąć przyczepę ważącą 3 tony. Silnik to jednostka 2,5 l turbodiesel wyposażona w intercooler, a napęd jest na tylne koła z dołączanym na sztywno przodem oraz reduktorem. Prosta konstrukcja o dużej wytrzymałości, czyli typowe auto dedykowane do ciężkiej pracy. To też sprawiło, że dziś to już rzadki widok na drodze.

Hyundai Galloper
Data produkcji: 2001
Przebieg: 123,500 km
Pojemność: 2477 cm³
Skrzynia biegów: manualna 5-biegowa
Moc: 106 KM / 78 kW

Przedmiotem sprzedaży jest Hyundai Galloper w kolorze granatowym z materiałową tapicerką. Samochód sprowadzony do Polski w 2007 r., a od 2010 r. w rękach jednego właściciela, który używał samochodu sporadycznie z racji posiadania ponad 20 samochodów. Auto nigdy nie używane w terenie.

Nadwozie w dobrym stanie, nie posiada widocznej korozji. Lakier w wielu miejscach jest spłowiały od słońca, jednak jest to terenówka, więc nie ma to większego znaczenia. Podwozie, jak na-23 letnia terenówkę, w dobrym stanie. Posiada naloty rdzy, jednak nie ma perforacji.

Wnętrze w bardzo dobrym stanie. Od 2010 r. na fotelach założone były pokrowce, a kierownica obszyta została skórą. W bagażniku znajdują się dodatkowe fotele, które pozwalają na podróżowanie samochodem w 7 osób.

Technicznie samochód jest w bardzo dobrym stanie. Na bieżąco serwisowany i dbany. W ostatnich latach w samochodzie wykonano:
-wymiana uszczelki pod głowicą wraz z planowaniem,
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 10w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– nowe świece żarowe,
– nowy filtr paliwa i powietrza,
– nowy kompletny rozrząd,
– regeneracja sprężarki klimatyzacji,
– nowe przewody paliwowe oraz bak paliwa.
W galerii najważniejsze faktury. Suma wykonanych prac przez ostatnie 15 tys. km to około 14 000 PLN.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena wynosi 21’000,- PLN. Sprzedaż na podstawie umowy K-S.

Możliwy transport pod dowolny adres.

Ask for export price for international buyers outside Poland.
Payment in any currency possible, cash or bank transfer, also crypto. Shipping to any country possible. We speak English. Wir sprechen Deutsch. Parliamo Italiano. Мы говорим по-русски.

Telefon: +48 507 433 488
Miejscowość: Gliwice
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl