Innocenti Lambretta J50 1967 – 9800 PLN – Gdańsk

Produkowana w zakładach Innocenti Lambretta, podobnie jak Vespa od Piaggio, odpowiedzialna była za powojenne zmotoryzowanie Włoch. Z czasem ludzie zaczęli się tam przesiadać na samochody, lecz posiadanie skutera nigdy nie wyszło z mody. Produkowano je masowo, miejsca zajmowały niewiele, znieść gotowe były niemal wszystko, a ich serwisowanie nie nastręczało kłopotów. Pokochali je wszyscy, a na najmniejszych pięćdziesiątkach jeździć mogli nawet 14-latkowie. Pomiędzy 1964 a 1968 rokiem Lambretta J50 dostępna była w dwóch wersjach – Junior i De Luxe. Tej pierwszej wyprodukowano 69988 sztuk, drugiej 28822. W Gdańsku możemy pomiędzy nimi wybierać. Pierwsza jest w pełni odrestaurowana, druga zachowana w oryginale, lecz w bardzo dobrym stanie, z niewysokim przebiegiem. Obie są kompletne we wszystkie detale, sprawne, gotowe do jazdy. Ceny? Identyczne. Po 10800 zł za sztukę.

(1967) INNOCENTI LAMBRETTA J50 JUNIOR

Motorower został odrestaurowany, zgodnie z wszelkimi zasadami dotyczącymi renowacji starych motocykli oraz motorowerów. Renowacja wykonana została we Włoszech kilka lat temu. Co bardzo istotne w przypadku zabytkowych motocykli jest ona w 100% kompletna w każdy najdrobniejszy detal, włącznie z firmowymi gumowymi wykładzinami.

Na Lambrettę został położony dokładnie taki sam lakier w jakim wyszła ona z fabryki w 1967 roku, o kodzie 8030, noszący nazwę Azzurro Acquamarina.

Od strony mechanicznej jest ona w pełni sprawna oraz gotowa do użytkowania. Klakson, oświetlenie, hamulce, skrzynia biegów – wszystko działa tak jak powinno. Całkowity przebieg po renowacji tego włoskiego klasyka szacowany jest na około 400 kilometrów.

Do pojazdu posiadam oryginalny włoski dowód rejestracyjny. Lambretta od nowości we Włoszech posiadała tylko jednego właściciela, od którego osobiście odkupiłem motorower.

Dla zainteresowanych posiadam więcej szczegółowych zdjęć pojazdu w wysokiej rozdzielczości.
Na dodatkowe pytania z chęcią odpowiem telefonicznie lub mailowo.

(1967) INNOCENTI LAMBRETTA J50 DELUXE

Motorower zachowany jest w absolutnie unikatowym, oryginalnym stanie oraz co bardzo istotne w przypadku zabytkowych motocykli jest w 100% kompletna w każdy najdrobniejszy detal, włącznie z firmowymi gumowymi wykładzinami. Lambretta w całości posiada jeszcze pierwszy fabryczny lakier o kodzie 8030, noszący nazwę Azzurro Acquamarina.

Od strony mechanicznej jest ona w pełni sprawna oraz gotowa do użytkowania. Klakson, oświetlenie, blokada kierownicy, hamulce, skrzynia biegów – wszystko działa tak jak powinno. Całkowity przebieg od nowości tego włoskiego klasyka to zaledwie 8701 kilometrów.

Do pojazdu posiadam oryginalny włoski dowód rejestracyjny. Lambretta od nowości we Włoszech posiadała tylko jednego właściciela, od którego osobiście odkupiłem motorower.

Oba skutery są z 1967 roku i mają pojemność 50 cm3.
Ceny po 9.800 PLN

Telefon: +48 883 727 117
Lokalizacja: Gdańsk