KlasykaGatunku.pl

Jaguar XJ Executive X308 1997 – 35500 PLN – Wrocław

Brytyjskie koty mają w sobie coś. Lekkość linii, piękna sportowa sylwetka i tradycyjny, wyspiarski styl wnętrza to naturalne cechy takiej limuzyny, jak Jaguar XJ8 X308. Tu po zajęciu miejsca za kierownicą natychmiast pojawia się uśmiech, będący świadomością faktu, że wybraliśmy niebanalny i świetnie wykonany pojazd. W czasie jazdy uśmiech ten nie zniknie – w końcu jakość resorowania jest na najwyższym poziomie, a osiągi niezgorsze. Odpowiedzialny za nie jest nowoczesny silnik V8, pozwalający połączyć piękne brzmienie z fantastycznymi osiągami, zwłaszcza w wersji 4-litrowej. Moc 286 KM zapewnia tu niezwykle przyjemne doznania. Ten egzemplarz ma najlepszy możliwy dla Jaguara kolor – „british racing green”, czyli tradycyjną zieleń brytyjskich wozów wyścigowych.

Jaguar XJ Executive 4.0 X308
Rok produkcji: 1997
Pojemność silnika: 3996 ccm
Moc: 286 KM / 213 kW
Przebieg: 233,358 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Jaguar XJ serii X308 w kolorze ”British Racing Green” z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Genewy, Szwajcaria od pierwszego właściciela. Zachowany w dobrym stanie, z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Samochód garażowany i regularnie serwisowany.

Nadwozie w dobrym stanie, mimo wieku prezentuje się wciąż doskonale, bez widocznych większych uszkodzeń czy korozji. Lampy nie posiadają żadnych uszkodzeń ani pęknięć, stan idealny. Listwy chromowane i emblematy w bardzo dobrym stanie. Przednia prawa listwa pod lampą ma odprysk od kamienia. Zderzaki bez otarć lakieru. Spód w stanie dobrym, bez widocznych ognisk rdzy.

Wnętrze utrzymane w dobrym stanie, z drobnymi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka ma małe ślady użytkowania ale nie posiada żadnych widocznych przetarć czy uszkodzeń. Wykończenia drewniane w bardzo dobrym stanie, bez widocznych pęknięć, mają żywy kolor i nie są wyblakłe. Kierownica i wybierak biegów nie posiadają przetarć skóry. Wyposażenie kompletne i sprawne. Przyciski konsoli środkowej nie są powycierane. Komplet dywaników w bardzo dobrym stanie. Podsufitka nie odkleja się. Nowoczesne radio zamontowane dwa lata temu w Szwajcarii.

W bagażniku nieużywane koło dojazdowe, podnośnik oraz kompletny zestaw narzędzi. Felgi w przyzwoitym stanie, mają drobne utlenienia powłoki lakieru, dekle ładne. Komplet dobrych opon.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers Trident 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– nowe świece zapłonowe NGK,
– nowy filtr paliwa,
– wymiana oleju w skrzyni automatycznej wraz z filtrem,
– nowy akumulator 100ah.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena wynosi 35’500 PLN i zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. W tej cenie odbierasz pojazd zatankowany do pełna, z pierwszym przeglądem technicznym, wykonanymi tłumaczeniami dokumentów, z wykupionym ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Istnieje również możliwość dowiezienia pod adres nowego właściciela.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał),
+48 661 737 676 (Daniel).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl