KlasykaGatunku.pl

Jaguar XJ Executive X308 1999 – REZERWACJA

Jaguar XJ Executive X308 to stylowy Brytyjczyk – mocny, luksusowy, niepowtarzalny w swojej formie i kształcie, nawiązującym do klasycznej serii XJ. X308 zachował charakterystyczny kształt poprzednika, generacji X300, z zaokrągloną maską z czterema reflektorami, niską linią dachu i opadającą ku tyłowi linią nadwozia. Nowe były detale, jak na przykład owalne przednie kierunkowskazy. Największą zmianą był zaprojektowany od zera silnik AJ-V8, a gustowne wnętrze otrzymało zegary jak w modelu XK8. Model zyskał drapieżności, zachowując brytyjskie, nieco arystokratyczne podejście do motoryzacji. To propozycja dla indywidualistów i miłośników dobrego stylu. Tu – w kultowym kolorze “british racing green”, z pięknym kremowym wnętrzem, w bardzo dobrym stanie, z udokumentowaną historią.

Jaguar XJ Executive 3.2 X308
Rok produkcji: 1999
Pojemność silnika: 3248 ccm
Moc: 237 KM / 174 kW
Przebieg: 195,293 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Jaguar XJ serii X308 w kultowym kolorze “British Racing Green” z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Frauenfeld, Szwajcaria od drugiego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie, z drobnymi, normalnymi śladami użytkowania. Samochód garażowany i regularnie serwisowany. Kompletna dokumentacja, zestaw oryginalnych kluczyków i pilotów.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez widocznych uszkodzeń. Brak również śladów korozji. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości fabryczny lakier. Przednia maska posiada małe odpryski lakieru od kamieni. Malowane ręcznie dekory po bokach zachowane w całości. Lampy nie posiadają odprysków od kamieni ani pęknięć. Listwy chromowane i emblematy w bardzo dobrym stanie. Zderzaki bez obcierek lakieru.

Wnętrze utrzymane w bardzo dobrym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka nie wykazuje śladów zużycia ani nie posiada żadnych przetarć czy uszkodzeń. Wykończenia drewniane w idealnym stanie, bez uszkodzeń. Kierownica nie ma przetarć skóry ani pęknięć drewna. Wyposażenie kompletne i sprawne. Przyciski konsoli środkowej nie są powycierane. Dwa komplety dywaników.

W bagażniku nieużywane koło dojazdowe, podnośnik oraz kompletny zestaw narzędzi. Felgi w idealnym stanie, nie mają widocznych uszkodzeń, dekle są jak nowe. Komplet dobrych opon letnich.

Wykonane prace:
– wymiana oleju wraz z filtrem na Millers Trident 5w-40,
– świeży płyn chłodniczy,
– wymiana tarcz i klocków z tyłu,
– nowe łożysko koła tył,
– nowy bat anteny elektrycznej,
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.