Jaguar XJ Executive X308 1999 – 35900 PLN – Warszawa

Jaguar XJ Executive X308 to następca modelu X300, luksusowy przedstawiciel szacownej brytyjskiej marki, który w 1997 roku otrzymał niewielkie zmiany stylistyczne, większe zmiany we wnętrzu, a największe pod maską. Zagościł tu pierwszy opracowany przez Jaguara silnik V8, w pełni aluminiowy, o pojemności 3,2 albo 4,0 l. Ten samochód już w folderach przedstawiany był jako nowoczesny klasyk i producent miał ku temu podstawy. Dużo chromu, świetnej jakości skóra we wnętrzu i prawdziwe drewno – to wszystko tworzyło nastrój, jakiego od lat oczekiwali klienci marki. Konkurenci z BMW czy Mercedesa mogli podśmiechiwać się, że Jag trąci myszką, ale Brytyjczycy dobrze wiedzieli, jaką obrać drogę. Tu najważniejsza jest atmosfera, i w tak pięknie utrzymanym egzemplarzu w idealnie pasującym mu kolorze British Racing Green jest ona wyśmienita.

Jaguar XJ Executive 3.2 X308
Rocznik: 1999
Przebieg: 196103 km
Pojemność: 3248 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 237 KM

Cena: 35900 PLN

Jaguar XJ serii X308 w kultowym kolorze „British Racing Green” z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzony przez KG z Frauenfeld, Szwajcaria od drugiego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie, z drobnymi, normalnymi śladami użytkowania. Samochód garażowany i regularnie serwisowany. W przeciągu ostatniego roku zrobione tylko około 800 km.

Kompletna dokumentacja, zestaw oryginalnych kluczyków i pilotów.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez widocznych uszkodzeń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości fabryczny lakier. Przednia maska posiada małe odpryski lakieru od kamieni. Malowane ręcznie dekory po bokach zachowane w całości. Lampy nie posiadają odprysków od kamieni ani pęknięć. Listwy chromowane i emblematy w bardzo dobrym stanie. Zderzaki bez obcierek lakieru.

Wnętrze utrzymane w bardzo dobrym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka nie wykazuje śladów zużycia ani nie posiada żadnych przetarć czy uszkodzeń. Wykończenia drewniane w idealnym stanie, bez uszkodzeń. Kierownica nie ma przetarć skóry ani pęknięć drewna. Wyposażenie kompletne i sprawne. Przyciski konsoli środkowej nie są powycierane. Podsufitka nie obwisa, co jest niestety często przypadłością tych modeli.

W bagażniku nieużywane koło dojazdowe, podnośnik oraz kompletny zestaw narzędzi. Felgi w idealnym stanie, nie mają widocznych uszkodzeń, dekle są jak nowe. Komplet dobrych opon letnich.

Wykonane prace:
– wymiana oleju wraz z filtrem na Millers Trident 5w-40,
– świeży płyn chłodniczy,
– wymiana tarcz i klocków z tyłu,
– nowe łożysko koła tył,
– nowy bat anteny elektrycznej,
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową,
– naprawa czujnika ABS,
– zabezpieczenie progów,
– dokupiona apteczka/gaśnica/trójkąt/kamizelka odblaskowa,
– wymieniony płyn hamulcowy wraz z czyszczeniem układu,
– zrobiony pełny przegląd blacharski podwozia,
– wykonana wymiana czynników prędkości kół i naprawa pompy ABS.

Posiada oczywiście aktualne badania techniczne.
Ubezpieczony i zarejestrowany w Polsce.

Sprzedaję z powodu braku miejsca w garażu na kolejne.

Telefon: +48 601 201 323
Miejscowość: Warszawa