KlasykaGatunku.pl

Jaguar XJ X300 1996 – SPRZEDANY

Brytyjskie koty mają w sobie coś. Lekkość linii, piękna sportowa sylwetka i tradycyjny, wyspiarski styl wnętrza to naturalne cechy takiej limuzyny, jak Jaguar XJ X300. Tu po zajęciu miejsca za kierownicą natychmiast pojawia się uśmiech, będący świadomością faktu, że wybraliśmy niebanalny i świetnie wykonany pojazd. W czasie jazdy uśmiech ten nie zniknie – w końcu jakość resorowania jest na najwyższym poziomie, a brzmienie i osiągi sprawiają satysfakcję. Pięknie zachowany egzemplarz z ogłoszenia to najwyższa wersja wyposażeniowa Sovereign, wyróżniająca się wykończeniem w prawdziwym drewnie, świetnej jakości skórzaną tapicerką i bogatą galanterią chromowaną.

Jaguar XJ Sovereign 4.0 X300
Rok produkcji: 1996
Pojemność silnika: 3980 ccm
Moc: 249 KM / 183 kW
Przebieg: 150,730 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Jaguar XJ serii X300 w kolorze granatowym z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Zurychu, Szwajcaria od pierwszego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie, z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Samochód garażowany i regularnie serwisowany. Kompletna dokumentacja serwisowa, zestaw oryginalnych kluczyków i pilotów.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, prezentuje się wciąż doskonale, bez widocznych uszkodzeń. Nie posiada widocznych ognisk rdzy. Lampy nie posiadają żadnych uszkodzeń ani pęknięć, stan idealny. Listwy chromowane i emblematy w idealnym stanie. Zderzaki bez otarć lakieru.

Wnętrze utrzymane w bardzo dobrym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka nie wykazuje śladów zużycia ani nie posiada żadnych widocznych przetarć czy uszkodzeń. Wykończenia drewniane w idealnym stanie, bez pęknięć, mają żywy kolor i nie są wyblakłe. Kierownica i wybierak biegów nie mają przetarć skóry. Wyposażenie kompletne i sprawne. Przyciski nie są powycierane. Komplet oryginalnych dywaników w bardzo dobrym stanie. Podsufitka nie odkleja się.

W bagażniku nieużywane koło dojazdowe, podnośnik oraz kompletny zestaw narzędzi. Felgi w bardzo dobrym stanie, nie mają widocznych uszkodzeń, dekle są jak nowe. Komplet dobrych opon.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers Trident 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowa uszczelka pokrywy zaworów,
– nowe świece zapłonowe,
– nowy filtr paliwa,
– nowy filtr powietrza,
– naprawa zamka drzwi,
– naprawa regulacji kierownicy,
– nowy akumulator,
– nowe paski osprzętu,
– wymiana przepalonych bezpieczników i żarówek.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.