KlasykaGatunku.pl

Jaguar XJ X308 2002 – SPRZEDANY

Brytyjskie koty mają w sobie coś. Lekkość linii, piękna sportowa sylwetka i tradycyjny, wyspiarski styl wnętrza to naturalne cechy takiej limuzyny, jak Jaguar XJ8 X308. Tu po zajęciu miejsca za kierownicą natychmiast pojawia się uśmiech, będący świadomością faktu, że wybraliśmy niebanalny i świetnie wykonany pojazd. W czasie jazdy uśmiech ten nie zniknie – w końcu jakość resorowania jest na najwyższym poziomie, a osiągi niezgorsze. Odpowiedzialny za nie jest nowoczesny silnik V8, pozwalający połączyć piękne brzmienie z rozsądnymi ilościami spalanego paliwa. Egzemplarz z ogłoszenia to najwyższa wersja wyposażeniowa Sovereign, wyróżniająca się wykończeniem w prawdziwym drewnie, świetnej jakości skórzaną tapicerką i bogatą galanterią chromowaną.

Jaguar XJ Sovereign 4.0 X308
Rok produkcji: 2002
Pojemność silnika: 3996 ccm
Moc: 290 KM
Przebieg: 192,404 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Jaguar XJ serii X308 w kolorze granatowym z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Zurychu, Szwajcaria od drugiego właściciela. Zachowany w dobrym stanie, z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Samochód garażowany i regularnie serwisowany. Kompletna dokumentacja serwisowa, zestaw oryginalnych kluczyków i pilotów.

Nadwozie w dobrym stanie, prezentuje się wciąż doskonale, bez widocznych uszkodzeń. W trzech miejscach posiada drobne ogniska rdzy. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości fabryczny lakier. Z przodu posiada małe, ledwo widoczne odpryski lakieru od kamieni. Lampy nie posiadają żadnych uszkodzeń ani pęknięć, stan idealny. Listwy chromowane i emblematy w idealnym stanie. Zderzaki bez otarć lakieru. Spód w stanie przyzwoitym, jednak posiada drobny rdzawy nalot na tłumikach i niektórych elementach zawieszenia.

Wnętrze utrzymane w bardzo dobrym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka nie wykazuje śladów zużycia ani nie posiada żadnych widocznych przetarć czy uszkodzeń. Wykończenia drewniane w idealnym stanie, bez pęknięć, mają żywy kolor i nie są wyblakłe. Kierownica i wybierak biegów nie mają przetarć skóry. Wyposażenie kompletne i sprawne. Przyciski konsoli środkowej nie są powycierane. Komplet oryginalnych dywaników w bardzo dobrym stanie. Podsufitka nie odkleja się.

W bagażniku nieużywane koło dojazdowe, podnośnik oraz kompletny zestaw narzędzi. Felgi w bardzo dobrym stanie, nie mają widocznych uszkodzeń, dekle są jak nowe. Komplet dobrych opon.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers Trident 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– świeży płyn chłodniczy,
– wymiana tarcz i klocków na obu osiach,
– świeży płyn hamulcowy,
– nowe uszczelki pokryw zaworów, uszczelniacze góry silnika, uszczelki solenoidów VVT,
– nowe świece zapłonowe NGK,
– nowy filtr paliwa,
– nowy filtr powietrza.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.