Jaguar XJ6 X300 1996 – SPRZEDANY

Piękny ciemnozielony lakier, elegancka sylwetka, komfortowe wnętrze i gładko pracujący sześciocylindrowy silnik. Jaguar XJ6 X300 daje więcej, niż moglibyśmy się spodziewać po samochodzie w tym budżecie. W segmencie luksusowych samochodów to model, który przykuwa uwagę swoją smukłą linią, lecz jednocześnie nie jest tak ostentacyjny, jak chociażby jego ówczesna konkurencja spod znaku Mercedesa. Jaguar ma swój styl, nieskomplikowaną mechanikę i wysmakowane wnętrze, w którym od razu odnajdzie się każdy miłośnik brytyjskiej motoryzacji.

Jaguar XJ X300
Rocznik: 1996
Przebieg: 335 000 km
Pojemność: 3239 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 211 KM

Do zaoferowania komfortowy Jaguar XJ serii X300 z ciekawą historią pojazdu.
Samochód z 6 cylindrowym, rzędowym silnikiem o pojemności 3.2 oraz klasyczną automatyczną skrzynią biegów. Takie zestawienie niewysilonej jednostki napędowej plus niemal niezniszczalna skrzynia biegów oraz stan zachowania o którym poniżej, gwarantują bezstresową i wysoce komfortową jazdę.

Samochód o bardzo ciekawej historii – od nowości w Polsce – zamówiony i kupiony w 1-szym autoryzowanym salonie Jaguara w Warszawie, przy ulicy Grójeckiej.
Przez cały okres użytkowania pozostawał w rękach jednego właściciela. Serwisowany w autoryzowanych punktach Jaguara w Polsce i Niemczech.
Auto posiada pełną dokumentację serwisową, oraz wszystkie instrukcje i książeczki obsługi wydane przy sprzedaży auta. Wraz z nimi specjalne etui z logo marki.
Specyfikacja fabryczna typowa dla wyposażenia XJ6, z dodatkowo zamówioną tzw. szperą, uchwytem na napoje w podłokietniku i fabrycznym alarmem. Dodatkowo dwa komplety dywaników do wnętrza (jasne i ciemne z logo Jaguar) oraz zestaw 2 oryginalnych kluczyków plus tzw. Vallet key.
Z nieseryjnego wyposażenia zostały zmontowane tylne czujniki cofania Valeo.

Również zestawienie kolorystyczne lakieru i wnętrza przyciąga wzrok. Głęboka butelkowa zieleń oraz wnętrze w pięknie zachowanej naturalnej beżowej skórze, która nigdy nie została poddana renowacji, a jedynie była prawidłowo czyszczona i konserwowana przez te wszystkie lata.
Ten „Brytyjczyk” z polską historią będzie z czasem nabierał wartości i może być ciekawą alternatywą dla typowych , niemieckich sedanów klasy wyższej.