Jaguar XKR 1999 – 79900 PLN – Warszawa

Wloty powietrza na masce są tu nie po to, żeby auto dobrze wyglądało, lecz po prostu, żeby miało jak oddychać. Czterolitrowy silnik V8 został w tej topowej wersji wzmocniony kompresorem, co pomogło uzyskać moc 370 KM. Zważając na jego brytyjskie maniery, komfortowo zestrojone zawieszenie i klubową wręcz atmosferę we wnętrzu – to zdecydowanie więcej, niż kiedykolwiek chcielibyśmy tu wykorzystywać. Ten egzemplarz to wersja przedliftowa, z minimalnym przebiegiem, w pięknej konfiguracji kolorystycznej – z jasnym wnętrzem, które pięknie kontrastuje z ciemnym lakierem.

Jaguar XKR Supercharged
Rocznik: 1999
Przebieg: 78000 km
Pojemność: 4000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 370 KM

Cena: 79900 PLN

Moja prywatna perełka XKR V8 na kompresorze (fenomenalny dźwięk podczas przyspieszania) z 1999 r. Nie USA tylko Europa, z Francji od właściciela, który posiadał auto 20 lat, potem kupił Polak, który następnie sprzedał mi. Jestem drugim właścicielem w kraju 🙂 Posiadam zachowany pełen komplet dokumentów i co najważniejsze potwierdzenie w papierach niskiego przebiegu 78 tys. km. Wszystko widoczne na zdjęciach.

Auto całe w oryginale, serwisowane w Warszawie w British Royal Garage. Po pełnym przeglądzie i serwisie, w pełni sprawny – wszystko działa. Nowe Opony. Egzemplarz bez wątpienia kolekcjonerski, w środku zachowany jak nowy, lekkie przetarcia widoczne jedynie na fotelach kierowcy i pasażera.

Model, który będzie tylko nabierał na wartości w tym stanie, dlatego proszę tylko o poważne oferty, gdyż nie spieszy mi się specjalnie ze sprzedażą. Po prostu zaczynam myśleć o czymś nowym. Proszę dla porównania zerknąć na aukcje w Europie, po ile jest najtańszy z dużo większym przebiegiem i z USA.

Moja oferta jest naprawdę rozsądna jak za taki stan Jaga. Cały czas garażowany zimą, nie jeżdżony. Zapraszam do kontaktu, odpowiem na pytania. Cena do negocjacji. Dla zainteresowanych doślę więcej fajnych zdjęć i dokumentów szczegółowo. Zamieniam tylko za Corvette C6 lub Porsche 911 996 w automacie.

Telefon: +48 531 391 623
Miejscowość: Warszawa