Jeep CJ-7 1985 – SPRZEDANY

CJ jest serią małych, otwartych pojazdów terenowych i kompaktowych pick-upów, które Jeep produkował od 1945 do 1986 roku. CJ to skrót od „civilian Jeep”, co dobrze oddaje ich zastosowanie. CJ-7 natomiast to wbrew nazwie już 10. generacja kultowego pojazdu terenowego, której produkcja zaczęła się w 1976 roku i trwała 11 lat. Jeep CJ-7 wystawiony na sprzedaż pochodzi z końca produkcji, z 1985 roku. Zachowany w świetnej kondycji przeszedł klika modyfikacji usprawniających jego możliwości terenowe. Właściciel dodając mu wigoru zmienił jednostkę napędową na 4-litrowe R6 o mocy 193 KM, pochodzące z Jeepa Grand Cherokee. Wzmocnieniu uległ również układ napędowy dzięki mostom od Nissana Patrola. Dodatkowo Jeep otrzymał wyciągarkę Come Up. Tak przygotowany pojazd może służyć dzielnie nowemu właścicielowi nawet w ciężkich, off-roadowych przygodach.

Jeep CJ-7
Rocznik: 1985
Pojemność: 4000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 193 KM

Jeep CJ-7 – idealny wojownik w teren i świetna bulwarówka.
Rok produkcji 1985.

Samochód po wymianie kilka lat temu silnika na mocniejszy w ASO Jeep Kraków – 4.0 R6 193 KM (z Grand Cherokee) – przebieg silnika 141 tys. km.
Mosty od Nissana Patrola (praktycznie nieużywane), wymieniane przez chłopaków z Bielska.
Wyciągarka z przodu Come Up.
Opony MT/R 31”.
Praktycznie nowy soft top.
Ubezpieczony, zarejestrowany, ważny przegląd techniczny.

Aktualny właściciel użytkował go przez ostatnie 10 lat (sporadycznie), a obecnie używa Jeepa Wranglera Rubicon, stąd decyzja o sprzedaży drugiego wojownika.