KlasykaGatunku.pl

Jeep Grand Cherokee Limited 1993 – SPRZEDANY

Jeep Grand Cherokee to następca legendarnego Wagoneera, samochodu oferowanego w latach 1963-1991. Zaprezentowany na salonie w Detroit w 1992 roku, był większy i bardziej luksusowy od modelu Cherokee. Od tego ostatniego na szosie spisywał się zdecydowanie lepiej, dzięki zastosowaniu sprężyn śrubowych zamiast resorów. Można go nazwać prekursorem aktualnej wyższej klasy SUVów, choć tak naprawdę offroadowymi możliwościami nie ustępował prawdziwym samochodom terenowym. Z drugiej strony, szczególnie w prezentowanej, najbogatszej wersji wyposażenia Limited, jego wyposażenie było na poziomie godnym limuzyny. Auto do wszystkiego? Jeżeli lubisz zjeżdżać z utwardzonej drogi, zdecydowanie tak. Ta bardzo udana konstrukcja najwięcej przyjemności zapewni z jedną z dwóch oferowanych jednostek V8. Tutaj pod maską pracuje 5,2 l o mocy 215 KM. Zachwycić może niezwykle apetyczne zestawienie kolorystyczne tego egzemplarza, jak i bardzo dobry stan zachowania. Auto ma szwajcarski rodowód, niewysoki przebieg, jest po serwisie i ma nowe opony.

Jeep Grand Cherokee Limited
Rok produkcji: 1993
Pojemność silnika: 5210 ccm
Moc: 215 KM / 158 kW
Przebieg: 124,923 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Jeep Grand Cherokee serii ZJ w kolorze ciemno-zielonym z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Glarus, Szwajcaria od pierwszego właściciela. Zachowany w dobrym stanie, garażowany, posiada dokumentację serwisową.

Nadwozie w mocno ponadprzeciętnym stanie jak na samochód terenowy, bez widocznych większych uszkodzeń. Jeśli to dla kogoś istotne, posiada prawdopodobnie wciąż fabryczny lakier. Maska posiada kilka odprysków od kamieni. Minimalne naloty rdzy w kilku miejscach. Nie widać wgnieceń ani głębszych rys. Paski boczne i emblematy w przyzwoitym stanie. Zderzaki i listwy boczne bez obcierek.

Wnętrze zachowane w bardzo dobrym stanie z niewielkimi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka nie wykazuje śladów zużycia, jest pięknie utrzymana, nie ma żadnych przetarć ani uszkodzeń. Kierownica i lewarek bez wytarć, wciąż matowe. Wykończenia drewniane bez pęknięć czy rys. Wyposażenie kompletne i sprawne. Komplet oryginalnych dywaników w dobrym stanie.

W bagażniku nieużywane koło zapasowe, podnośnik oraz kompletny zestaw narzędzi. Felgi nie mają zarysowań czy otarć, wyglądają jak nowe. Opony przednie są nowe a tylne po jednym sezonie.

Wykonane prace:
– nowe opony na przedniej osi we właściwym rozmiarze
– wymiana oleju w silniku na Valvoline 5w30 wraz z filtrem, poprzedzona płukaniem preparatem Liqui Moly
– wyważenie kompletu felg, nowe wentyle
– nowe przednie tarcze hamulcowe i klocki,
– zregenerowane przednie zaciski hamulcowe przy użyciu oryginalnych zestawów naprawczych wraz z nowymi tłoczkami,
– świeży płyn hamulcowy,
– wymiana przepalonych żarówek i bezpieczników.
Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.