Lancia Dedra 1995 – 29900 PLN – Obrowiec

Lancia Dedra została zaprezentowana w 1989 roku jako następca modelu Prisma. Została zbudowana na tej samej platformie, co popularny Fiat Tempra i sportowa Alfa Romeo 155, ale w zestawieniu ze swoimi braćmi w koncernie miała być przede wszystkim bardziej elegancka. Linia nadwozia zaprojektowana przez grupę I.De.A była prosta i skupiała się na aerodynamice (Cx to tylko 0,29). Jej prawdziwym powołaniem był komfort połączony ze spokojną przyjemnością z jazdy i jeżeli nie oczekujesz od Lancji rajdwych emocji, z pewnością możesz się w niej odnaleźć. W ciągu dziesięcioletniej kariery Dedra sprzedała się w liczbie około pół miliona egzemplarzy, co dziś uznane byłoby przez tę markę za ogromny sukces, lecz wówczas było pewnym rozczarowaniem. To co jest pewne, to fakt, że znalezienie drugiego tak pięknie zachowanego egzemplarz, jak ten w ogłoszeniu, jest dziś niezwykle trudne. Ta Lancia ma przebieg jedynie 33 tys. km i prezentuje się rewelacyjnie.

Lancia Dedra
Rocznik: 1995
Przebieg: 33000 km
Pojemność: 2000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 139 KM

Cena: 29900 PLN

Serdecznie witamy w Komfort-Trans, gdzie służymy pomocą i 20-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Najcenniejsze co udało nam się wypracować to opinia rynkowa, dlatego zależy nam aby sprzedać kolejny, dobry samochód warty swojej ceny. Oferujemy zakup od firmy, z fakturą sprzedaży, polskim dowodem rejestracyjnym, z ważnym badaniem technicznym oraz polisą OC. Jesteśmy odpowiedzialni za stan pojazdu, jaki przekazujemy w ręce Klienta.

​Lancia Dedra z przebiegiem 33.153 km.
Samochód wygląda, pracuje i jeździ adekwatnie do przebiegu.
Fabryczny lakier w stanie idealnym.

​Faktura Vat 23%.
Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.
Płatność gotówką lub przelewem.

​Możliwość odbioru Klienta z PKP Gogolin lub Opole.
Możliwość dostawy pod adres. (za przedpłatą kosztu dostawy)
Rezerwacja telefoniczna jest możliwa wyłącznie na czas dojazdu (do 24h).
Rezerwacja na dłuższy termin (do 30 dni) jest możliwa na podstawie zadatku o wartości 5% ceny samochodu.
Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty, oraz umówić termin oględzin.
UWAGA – Teren firmy jest otwierany wyłącznie dla umówionych Klientów. Osoby przyjeżdżające bez uprzedniego kontaktu mogą pozostać nieobsłużone.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo zachowania należytej staranności, firma Komfort-Trans zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt ewentualnych pomyłek.

Telefon: +48 509 087 557
Miejscowość: Obrowiec