Lancia Delta 1991 – SPRZEDANA

Lancia Delta pierwszej generacji oferowana była w latach 1979 – 1994, niemal bez zmian stylistycznych. Sylwetka stworzona przez Italdesign pod kierunkiem Giorgetto Giugiaro była praktyczna i starzała się powoli. Na utrzymującą się przez lata popularność modelu z pewnością wpłynęły sukcesy sportowe. W sezonach 1985–1992 różne odmiany Delty pozwoliły odnieść 49 zwycięstw w różnych eliminacjach Rajdowych Mistrzostw Świata i jednocześnie sześć razy z rzędu otrzymać mistrzostwo świata w kategorii producentów (1987–1992). To działało na wyobraźnię i stworzyło świetną reklamę nawet dla najprostszych wersji modelu. Ten egzemplarz pochodzi z 1991 roku, ma skromną jednostkę 1,5 l pod maską, ale z dumą prezentuje na szybie fabryczną naklejkę informującą o tytułach mistrzowskich. Niezwykła jest świeżość i stan zachowania tego egzemplarza. To pokłosie pochodzenia z ciepłego, hiszpańskiego klimatu i zaledwie śladowego przebiegu, wynoszącego obecnie 22674 kilometry.

Lancia Delta LX
Rocznik: 1991
Przebieg: 22674 km
Pojemność: 1498 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 85 KM

Wyposażenie:
– elektryczne szyby przód,
– aluminiowe felgi,
– welurowa tapicerka
– radio CD

Przedmiotem sprzedaży jest Lancia Delta LX w niebieskim kolorze z niebieską welurową tapicerką. Samochód sprowadzony z Hiszpanii od pierwszego właściciela. Lancia zachowana w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem dokumentacja potwierdzająca przebieg oraz komplet 2 kluczyków.

Nadwozie jest w bardzo dobrym stanie – nie posiada korozji, lakier w bardzo dobrym stanie. Lancia ma kilka wgnieceń i normalne ślady użytkowania. Lampy wyglądają jak nowe, podwozie, komora silnika i wnęki nadkoli w stanie idealnym.

Wnętrze jest kompletne, posiada minimalne ślady użytkowania. Welurowa tapicerka jest utrzymana w idealnym stanie.