Lancia Voyager 3.6 V6 2013 – 55000 PLN – Bielsko-Biała

Lancia Voyager w poprzednim wcieleniu była amerykańskim Minivanem. Pierwsza generacja modelu, debiutująca jako Dodge/Plymouth Voyager, debiutowała na koniec 1983 roku, czyli jeszcze rok przed europejskim Renault Espace. To prawdziwy prekursor segmentu, rozwijane i dopracowywany przez kolejne generacje. Lancia została opracowana na podstawie już piątego wcielenia amerykańskiego wozu. Do amerykańskiej praktyczności dodano tu europejski luksus i smak, popracowano również nad układem jezdnym, by nikt nie poczuł się zaskoczony w zakręcie. W tym egzemplarzu pod maską pracuje 283-konna jednostka V6, będąca największym i najmocniejszym silnikiem w tym modelu. Ostatnie ćwierć miliona kilometrów auto spędziło u jednego właściciela, który otoczył je właściwą troską. Lancia wciąż prezentuje się wybornie i gotowa jest pokonywać kolejne kilometry.

Lancia Voyager 3.6 V6
Rocznik: 2013
Przebieg: 281000 km
Pojemność: 3604 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 283 KM

Cena: 55000 PLN

Oferowana przez nas Lancia Voyager – wyjątkowy egzemplarz amerykańskiego mitu, który od ponad trzydziestu lat nieprzerwanej obecności na rynku wyznacza standardy.

Rozmach, elegancja i klasa to cechy charakterystyczne włoskiego stylu Lancii.

Voyager w wersji Lancia uosabia najlepsze cechy dwóch światów, które odegrały wielką rolę w historii motoryzacji i które – mimo różnic, zdołano połączyć w jedno bez poświęcania emocji.

Tam, gdzie kończy się doskonała tradycja produkcji samochodów za Oceanem, zaczyna się słynne włoskie rzemiosło z wyjątkowa dbałością o detale. Wartości te oferowana przez nas Lancia Voyager wyraża na swój własny, niepowtarzalny sposób. Oto samochód, który jest w swoim żywiole w każdym środowisku – bez względu na to, czy jest to typowy rodzinny wyjazd czy biznesowa podróż.

Siedem wygodnych siedzeń pozwala na realizowanie pasji zawodowych lub prywatnych i rozwijanie zainteresowań lub po prostu radość przebywania z przyjaciółmi i bliskimi i delektowanie się życiem. System STOW’N GO pozwala na schowanie siedzeń 2. i 3. rzędu w podłodze, co daje ogromną powierzchnię ładunkową.

Magiczny klimat wnętrza współtworzy zaawansowany system nagłośnienia JBL z kinem samochodowym Blueray, wyposażonym w dwa ekrany telewizyjne. Przednie 4 głośniki zostały wymienione na najwyższej klasy audiofilskie w firmie ProAudio Tychy w 2016 roku.

Wspaniały benzynowy silnik V6 Pentastar o pojemności 3,6 litra i mocy 283 KM w połączeniu z 6 biegową skrzynią automatyczną daje niezwykły komfort jazdy przy ekonomice zużycia paliwa, które mieści się w granicach 9,5 l/100 km na trasie.
Silnik nigdy nie pracował na LPG.

Nasz egzemplarz Lancii Voyager jest wyjątkowy nie tylko ze względu na wyposażenie i walory. Samochód ten był dostarczony w 2013 roku do salonu Lancia jako auto demonstracyjne dealera. Do 2015 roku był serwisowany w autoryzowanym serwisie Lancia Chrysler w Warszawie Auto-Skaczkowski, a od 2016 roku w serwisie Lancia w Bielsku-Białej oraz w najlepszym w Polsce południowej serwisie automatycznych skrzyń biegów – Mustang Seweryn Kwaśny.
Ostatni duży serwis został wykonany w serwisie FCA w Bielsku-Białej w dniu 05.08.2022.
Wszystkie serwisy wykonywane były bezkompromisowo na czas, na oryginalnych częściach Lancia Chrysler Mopar.

Z całego dotychczasowego przebiegu 281 tys. km ostatnie 230 tys. km od 2016 roku zostało zrobione przez jednego użytkownika.

Voyager jest przygotowany do sezonu zimowego. Kupujący wyjeżdża na nowych oponach zimowych i zostaje wyposażony w łańcuchy śniegowe dedykowane do kół.
Opony letnie w komplecie z przebiegiem 2 tys. km.

Przemierzając drogi i bezdroża kupionym u nas Voyagerem, mamy pewność piękna wnętrza jak i pewność dotarcia do celu.

Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej – Faktura Vat marża.

Specjalizujemy się w sprzedaży perfekcyjnych egzemplarzy Lancia i Alfa Romeo.

Telefon: +48 506 191 736, +48 787 620 847
Miejscowość: Bielsko-Biała