Lexus GS 300 2003 – SPRZEDANY

Wprowadzenie drugiej generacji modelu GS Lexus promował pochodzącym z Makbeta Szekspira cytatem „Something wicked this way comes”. Znamy również powieść o tym tytule i film, przetłumaczony na polski jako… „Coś paskudnego tu nadchodzi”. Nie rozwodząc się nad dwuznacznością takiego wstępu, model na rynku przyjął się znakomicie. Klienci docenili komfort, rewelacyjne wyciszenie kabiny i świetną jakość wykonanania. Roczna sprzedaż już w pierwszym roku przekroczyła 30 tysięcy egzemplarzy, a produkcja trwała aż przez 8 lat (1997-2005). Prezentowana wersja poliftowa różniła się detalami stylistycznymi (zmienione światła i atrapa chłodnicy), dodano więcej drewnianych elementów wykończenia i możliwość zmiany biegów na kierownicy. Pięknie zadbany Lexus GS 300 (fabryczne oznaczenie JZS160) z kultowym silnikiem 2JZ-GE pod maską z pewnością wciąż jest warty grzechu.

Lexus GS 300
Rocznik: 2003
Przebieg: 121322 km
Pojemność: 2997 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 219 KM

Przedmiotem sprzedaży jest Lexus GS 300 zachowany w perfekcyjnym stanie, garażowany i regularnie serwisowany. Kompletna dokumentacja serwisowa, dwa kluczyki. Pojazd zakupiony i sprowadzony z Włoch od pierwszego właściciela (1933 r.), przeznaczony dla bardzo wymagających osób, wygląda jak dwuletni samochód. Na ostatnim przeglądzie został wymieniony rozrząd oraz nowe opony.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez widocznych uszkodzeń. Brak jakichkolwiek śladów korozji. Lakier nie posiada widocznych wgnieceń ani rys. Jeśli to dla kogoś istotne, posiada w większości fabryczny lakier. Lampy wyglądają jak nowe i nie mają pęknięć.

Podwozie zachowane w fabrycznym stanie, bez najmniejszych oznak korozji, wygląda jak w paroletnim samochodzie.

Wnętrze zachowane we wzorowym stanie. Skórzana tapicerka nie wykazuje śladów zużycia, jest matowa i nie ma żadnych przetarć ani uszkodzeń. Wykończenia drewniane bez pęknięć czy rys, jak nowe. Kierownica jak nowa. Wyposażenie kompletne i sprawne. Fabryczne welurowe dywaniki w bardzo dobrym stanie.

W bagażniku nieużywane koło zapasowe, podnośnik oraz kompletny zestaw narzędzi. Felgi nie mają uszkodzeń. Komplet nowych opon.