KlasykaGatunku.pl

Lexus GS 430 2000 – SPRZEDANY

Jeżeli lubisz samochody przełomy wieków i wygodę segmentu E, zapewne znasz takie samochody, jak Mercedes generacji w210, BMW E39 czy Audi A6. To niemieccy producenci zawładnęli tym segmentem, lecz to wcale nie znaczy, że jako jedyni oferowali godne uwagi samochody. Lexus GS 430 zdecydowanie może zadziwić. Wykonany jest doskonale, materiały wykończeniowe są świetne, a wisienką na torcie jest wyśmienity silnik V8. Mocny, pracujący praktycznie bez wibracji, cichy i względnie ekonomiczny. Jeżeli nie lubicie przeładowanych elektroniką współczesnych samochodów ani małych, wysilonych jednostek – poczujecie się tu znakomicie. Ten egzemplarz pochodzi ze szwajcarskiego rynku, jest w pięknej konfiguracji kolorystycznej, z niewysokim przebiegiem. To wszystko brzmi jak wystarczające argumenty, by wybrać go zamiast BMW, Mercedesa czy Audi, nieprawdaż?

Lexus GS 430
Data produkcji: 2000
Pojemność silnika: 4293 ccm
Moc: 286 KM / 208 kW
Przebieg: 148,603 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Lexus GS 430 w kolorze czarnym z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Zurychu, Szwajcaria od pierwszej właścicielki (ur. 1937). Zachowany w bardzo dobrym stanie, garażowany i regularnie serwisowany. Zachowana kompletna dokumentacja, dwa kluczyki z pilotem.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez widocznych uszkodzeń. Brak widocznych śladów korozji. Lakier nie posiada wgnieceń ani głębszych rys. Drobne odpryski od kamieni na masce. Jeśli to dla kogoś istotne, posiada w większości fabryczny lakier.

Wnętrze zachowane we wzorowym stanie. Skórzana tapicerka nie wykazuje śladów zużycia, jest matowa i nie ma żadnych przetarć ani uszkodzeń. Wykończenia drewniane bez pęknięć czy rys. Wyposażenie kompletne i sprawne. Komplet oryginalnych welurowych dywaników w bardzo ładnym stanie.

W bagażniku nieużywane koło zapasowe, podnośnik oraz kompletny zestaw narzędzi. Felgi mają drobne zarysowania na rantach. Opony są prawie nowe.

Wykonane prace:
– nowe tarcze i klocki przód
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.