Lexus LS 400 1996 – SPRZEDANY

Lexus LS 400 ma wszystko co trzeba, by przyjąć go w garażu. Elegancki, komfortowy i dopracowany od A do Z, nie boi się żadnej konkurencji. Jego silnik V8 to dzieło sztuki, potrafiące pogodzić ogień z wodą, czyli gładką i równą pracę z niskim spalaniem paliwa i świetnymi osiągami. Model debiutował w 1989 roku, na zawsze zmieniając obraz rynku marek klasy premium. Egzemplarz ze szwajcarskim rodowodem, z niewysokim przebiegiem, z pełną dokumentacją, w pięknej konfiguracji kolorystycznej granatowego lakieru z beżową, skórzaną tapicerką, z pewnością stanowi ogromną pokusę.

Lexus LS 400
Rok produkcji: 1996 / data pierwszej rejestracji: kwiecień 1997
Pojemność silnika: 3968 ccm
Moc: 264 KM / 194 kW
Przebieg: 113,000 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Lexus LS 400 w kolorze granatowym z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Genewy, Szwajcaria od pierwszego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie, garażowany i serwisowany w ASO Lexus. Samochód wyrejestrowany w 2018r. Zachowała się kompletna dokumentacja serwisowa, oryginalna faktura zakupu samochodu z 1997 roku oraz dwa kluczyki z pilotami.
Nadwozie jest w bardzo dobrym stanie, bez widocznych uszkodzeń czy korozji. Lakier nie posiada wgnieceń ani głębszych rys. Brak odprysków na masce. Felgi nie posiadają zarysowań czy otarć – wyglądają jak nowe.

Wnętrze zachowane w bardzo dobrym stanie. Skórzana tapicerka nie posiada żadnych przetarć ani uszkodzeń. Kierownica i lewarek bez przetarć. Wykończenia drewniane bez pęknięć czy rys. Wyposażenie kompletne i sprawne. Komplet oryginalnych welurowych dywaników w dobrym stanie.

Po sprowadzeniu do Polski w samochodzie wykonano następujące prace:
– komplet nowych opon Pirelli,
– nowy akumulator,
– wymiana oleju w silniku wraz z filtrem,
– wymiana płynu chłodniczego,
– nowe siłowniki maski,
– nowe tuleje wahaczy.