Lexus LS 400 UFC20 1997 – 42000 PLN – Wieluń

Zielony lakier i beżowe wnętrze. To nie jest typowe zestawienie kolorystyczne dla japońskiej limuzyny, lecz po latach zwraca szczególną uwagę. O ile jej linie i ogólnie cała stylistyczna koncepcja nadwozia i wnętrza są stonowane i zachowawcze, to właśnie barwy sprawiają, że nie ma tu mowy o nudzie, natomiast mechanika – jest pierwsza klasa. Komfort może oczarować, podobnie jak aksamitnie gładka praca silnika V8. Lexus LS 400 UFC20 to wspaniały towarzysz na długie trasy, o ile tylko zachowany jest w tak doskonałym stanie, jak egzemplarz z ogłoszenia. Szwajcarski rodowód, serwis przeprowadzany zawsze regularnie w miejscu, gdzie auto zostało zakupione oraz niewysoki przebieg i bezwypadkowa historia. Do szczęścia nic więcej nie potrzeba.

Lexus LS 400 UFC20
Rocznik: 1997
Przebieg: 135000 km
Pojemność: 4000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 286 KM

Cena: 42000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest Lexus LS 400 UCF20 II. Auto posiada jasną skórzaną tapicerkę. Sprowadzony ze Szwajcarii. Zachowany w perfekcyjnym stanie technicznym i bardzo dobrym wizualnym, z niskim przebiegiem 135 tysięcy kilometrów, bezwypadkowy.

Nadwozie w bdb stanie, bez jakichkolwiek ognisk korozji. Lakier zabezpieczony powłoką ochronną.

Wnętrze jest kompletne w bdb stanie. Skórzana tapicerka wygląda praktycznie jak nowa. Komplet fabrycznych dywaników. Elementy konsoli i przyciski bez wytarć. Wykończenia drewniane w bdb stanie.

Spód i wnęki nadkoli bez żadnych ognisk czy nalotów rdzy. Ze względu na to, że samochód był użytkowany tylko sporadycznie w sezonie oraz garażowany, spód wygląda jak w kilkuletnim pojeździe. Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku, koło zapasowe.

Samochód posiadał tylko jednego właściciela od nowości (pan z rocznika 1933). Serwisowany w autoryzowanym salonie Lexusa, gdzie został zakupiony. Samochód posiada szwajcarską ekspertyzę z września 2019, co świadczy o bardzo dobrym stanie zachowania. Ostatni serwis wykonany przy 132 tys. km na kwotę prawie 4 tys. franków. Posiadam wszystkie dokumenty i faktury na potwierdzenie tego co piszę.

Pojazd po opłatach celno-skarbowych, gotowy do rejestracji.

Więcej informacji udzielę telefonicznie. Jeżeli nie odbieram proszę zostawić wiadomość, a oddzwonię.

Telefon: +41 766 464 459
Miejscowość: Wieluń