Lexus LS 430 2004 – SPRZEDANY

Lexus LS 430 to przedstawiciel trzeciej generacji luksusowego japońskiego modelu, oferowany w latach 2000-2006. Dopracowany w każdym szczególe i niezwykle trwały, świetne wrażenie robi nawet po dwóch dekadach. Co niezwykle ważne, jego eksploatacja to statystycznie niższy koszt niż jakiegokolwiek innego auta tej klasy z tego okresu. Koszt zakupu? Nawet w przypadku fantastycznie utrzymanego modelu będzie niższy, niż nowego samochodu klasy średniej. Japończycy wykonali doskonałą robotę, auto praktycznie nie ma słabych punktów. Wyposażenie jest kompletne, jakość wykonania i materiały wykończeniowe pierwszorzędne, przyspieszenie wspaniałe, a kultura pracy jednostki V8 DOHC – wprost bajeczna. Ten egzemplarz pochodzi z USA, ale niemal od nowości eksploatowany był na Lazurowym Wybrzeżu. Jest pięknie utrzymany. Kto kupi – może z miejsca poczuć się prezesem.

Lexus LS 430
Rocznik: 2004
Przebieg: 92000 km
Pojemność: 4300 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 281 KM

Serdecznie witamy w Komfort-Trans, gdzie służymy pomocą i 20-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Najcenniejsze co udało nam się wypracować to opinia rynkowa, dlatego zależy nam aby sprzedać kolejny, dobry samochód warty swojej ceny.
Oferujemy zakup samochodu od firmy, z fakturą sprzedaży i polskim dowodem rejestracyjnym. ​

Tym razem LEXUS LS 430.
Niebywała okazja i możliwość zakupu pięknego i unikatowego egzemplarza najlepszej limuzyny w dziejach motoryzacji (w cenie podstawowej wersji nowej Corolli).
Samochód bezwypadkowy w niespotykanym stanie zachowania.
Niespotykane poszycia skórzane kokpitu oraz drzwi. Niespotykane kolor i cieniowanie drewna.
1 właściciel od nowości.
Jest to wersja USA, jednak samochód praktycznie od nowości do teraz znajdował się na południu Francji w Cannes.
Coroczny serwis w ASO Lexus Cannes do 2023 włącznie.
Egzemplarz po liftingu, w pięknym kolorze, na tradycyjnym zawieszeniu, bez pneumatyki.
Podwozie wygląda jak w nowym samochodzie. Wnętrze pachnie nowym Lexusem LS 430.

Kredyt na klasyka