KlasykaGatunku.pl

Lexus LS 430 2004 – SPRZEDANY

Piękne brzmienie V8, pojemność 4,3 l i niemal 300 koni mechanicznych. Tutaj opakowane zostało w doskonale wyciszoną kabinę, pięknie wyściełaną skórą i drewnem, wyposażoną w doskonały sprzęt audio Mark Levinson. Lexus LS 430 powstał, by zaspokoić oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. To ponadczasowa limuzyna, stworzona przez najlepszych japońskich inżynierów, bez oglądania się na koszty i kompromisy. Poliftowy egzemplarz w pięknym oliwkowym kolorze, w doskonale zachowanym stanie, po prostu imponuje.

Lexus LS 430
Rok produkcji: 2004
Pojemność silnika: 4293 ccm
Moc silnika: 207 kW / 282 KM
Przebieg: 223,650 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest poliftowy Lexus LS 430 w pięknym oliwkowym kolorze. Wersja z obszernym wyposażeniem dodatkowym obejmującym m.in. poszukiwane nagłośnienie Mark Levinson. Kupiony przez nas bezpośrednio od drugiego właściciela w Aargau, Szwajcaria, z wciąż aktualnym szwajcarskim przeglądem technicznym. Posiada skrupulatnie prowadzoną dokumentację serwisową oraz komplet kluczyków.

Nadwozie jest zachowane w bardzo dobrym stanie, wolne od korozji, posiada w większości fabryczny lakier. Minimalne odpryski lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia.
Felgi w idealnym stanie, roczne opony Goodyear. Brak widocznych uszkodzeń, spód auta bez korozji.

Wnętrze jest kompletne, utrzymane w idealnym, nieskazitelnym stanie. Skórzana tapicerka praktycznie bez żadnych śladów użytkowania. Drewniane wykończenia nie mają rys ani pęknięć. Komplet fabrycznych dywaników welurowych w stanie bardzo dobrym.

Wykonane prace:
– wymiana oleju w silniku wraz z filtrem na Motul X-Cess 5w-40,
– wymiana filtra powietrza,
– nowa sonda lambda,
– nowy filtr kabinowy.