Lexus LS 430 2004 – 99900 PLN – Obrowiec

Lexus LS 430 to przedstawiciel trzeciej generacji luksusowego japońskiego modelu, oferowany w latach 2000-2006. Dopracowany w każdym szczególe i niezwykle trwały, świetne wrażenie robi nawet po dwóch dekadach. Co niezwykle ważne, jego eksploatacja to statystycznie niższy koszt niż jakiegokolwiek innego auta tej klasy z tego okresu. Koszt zakupu? Nawet w przypadku fantastycznie utrzymanego modelu będzie niższy, niż nowego samochodu klasy średniej. Japończycy wykonali doskonałą robotę, auto praktycznie nie ma słabych punktów. Wyposażenie jest kompletne, jakość wykonania i materiały wykończeniowe pierwszorzędne, przyspieszenie wspaniałe, a kultura pracy jednostki V8 DOHC – wprost bajeczna. Ten egzemplarz pochodzi z USA, gdzie miał jednego właściciela i dwie drobne szkody. Prezentuje się pięknie.

Lexus LS 430
Rocznik: 2004
Przebieg: 106000 km
Pojemność: 4293 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 281 KM

Cena: 99900 PLN

Serdecznie witamy w Komfort-Trans, gdzie służymy pomocą i 20-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Najcenniejsze co udało nam się wypracować to opinia rynkowa, dlatego zależy nam aby sprzedać kolejny, dobry samochód warty swojej ceny. Oferujemy zakup samochodu od firmy, z fakturą sprzedaży i polskim dowodem rejestracyjnym. ​

Jeżeli stanąłbym przed wyborem jednego samochodu z którym zostanę na całe życie, byłby to LEXUS LS 430 – Samochód absolutny.

Niebywała okazja i możliwość zakupu pięknego i unikatowego egzemplarza najlepszej limuzyny w dziejach motoryzacji (w cenie podstawowej wersji nowej Corolli).
Samochód w niespotykanym stanie zachowania.
Przede wszystkim PODWOZIE wygląda jak w samochodzie rocznym.
Samochód świeżo sprowadzony z USA, gdzie miał 1 właściciela. Pełna historia potwierdzona w CARFAX.
Łącznie w historii pojazdu odnotowane 2 szkody: „minor damage” i „very minor damage”.
Carfax oraz zdjęcia do wglądu (reflektory i chłodnice nienaruszone, szyba fabryczna, airbagi niewystrzelone, układ jezdny nienaruszony).

Egzemplarz po liftingu, w pięknej kolorystyczne, z niespotykanym stanem podwozia, na tradycyjnym zawieszeniu, bez pneumatyki (odpada jedyny kosztowny element eksploatacyjny modelu, bez negatywnego wpływu na komfort jazdy. Osobiście nawet wolę jazdę na tradycyjnych sprężynach).

Faktura VAT-marża.
Płatność gotówką (wyłącznie osoby fizyczne) lub przelew.
Tańszy egzemplarz niebawem w naszej ofercie.

Możliwość odbioru Klienta z PKP Gogolin lub Opole.
Możliwy jest również transport pod adres Nabywcy lub serwisu i decyzja o zakupie po oględzinach na miejscu.
Rezerwacja słowna jest możliwa wyłącznie na czas dojazdu (do 24h).
Rezerwacja na dłuższy termin (do 30 dni) jest możliwa na podstawie zadatku o wartości 5% ceny samochodu.
Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty, oraz umówić termin oględzin.
UWAGA – Teren firmy jest otwierany wyłącznie dla umówionych Klientów. Osoby przyjeżdżające bez uprzedniego kontaktu mogą pozostać nieobsłużone.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Firma Komfort-Trans zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt ewentualnych pomyłek.

Telefon: +48 509 087 557
Miejscowość: Obrowiec

Kredyt na klasyka