Lexus LS 430 President 2005 – 50000 PLN – Rzeszów

Piękne brzmienie V8, pojemność 4,3 l i niemal 300 koni mechanicznych. Tutaj opakowane zostało w doskonale wyciszoną kabinę, pięknie wyściełaną skórą i drewnem, wyposażoną w doskonały sprzęt audio. Lexus LS 430 President oferuje jeszcze więcej, by zaspokoić najbardziej wybrednych. Odnajdziemy tu osobno regulowane, indywidualne fotele z masażami dla pasażerów tylnego rzędu, podłokietnik tylny z panelem sterującym oddzielnymi strefami klimatyzacji i systemem audio oraz małą lodóweczkę. W rezultacie powstała absolutnie ponadczasowa limuzyna, gotowa spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych. W czasach jej produkcji największym zaskoczeniem było to, że powstała w Japonii. Dzisiaj nikogo to już nie dziwi. Lexus na stale wszedł do pierwszej ligi potęg w motoryzacyjnej branży. Ten ładnie zachowany poliftowy egzemplarz większość życia spędził w Szwajcarii, gdzie do 2018 roku był serwisowany w autoryzowanym serwisie. Po sprowadzeniu do Polski został wyposażony w instalację LPG.

Lexus LS 430 President
Rocznik: 2005
Przebieg: 264000 km
Pojemność: 4294 cm³
Rodzaj paliwa: LPG
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 281 KM

Cena: 50000 PLN

Wyposażenie:
– lodówka,
– szyberdach,
– wentylowane przednie fotele,
– masaże w tylnej kanapie,
– aktywny tempomat,
– nagłośnienie Mark Levinson

Posiadam do sprzedania wspaniałego i kultowego krążownika szos jakim jest Lexus LS 430 w rzadkiej oraz
poszukiwanej wersji President w pełnej opcji wyposażenia, wszystko w pełni sprawne.

Auto nabyłem 2 lata temu poprzez firmę KlasykaGatunku.pl, która specjalizuje się w sprowadzaniu aut w znakomitym stanie zachowania (auto pochodzi z miejscowości Locarno w Szwajcarii, od 1. właściciela rocznik 1935, było serwisowanie tylko w autoryzowanym serwisie Emil Frey, na co posiadam pełną dokumentację).

Auto prezentuje się zjawiskowo, a komfort jazdy jest na bardzo wysokim poziomie, podróż przebiega w błogiej ciszy dzięki podwójnym szybom. Jadąc tym autem mamy wrażenie, jakby dziury w drodze nie istniały, każda podróż staje się prawdziwą przyjemnością.

Po zakupie została założona instalacja gazowa Stag w autoryzowanym warsztacie – auto jeździ identycznie na benzynie, jak i na LPG.
Przez te 2 lata użytkowania wymieniałem jedynie części, które się zużywają podczas codziennej eksploatacji:
– oleje + filtry (Castrol Magnatec),
– 2 sondy lambda (oryginalne Denso),
– przegląd klimatyzacji (ozonowanie + uzupełnienie czynnika).

Auto posiada komplet praktycznie nowych opon letnich z 2020 roku GoodYear Eagle F1 (zależało mi na indeksie hałasu, aby były jak najcichsze, a te maja indeks jedynie 67 dB, oraz opony zimowe GoodYear Ultra Grip również z 2020 roku).

Z szacunku do marki auto sprzedaje tak, jak je nabyłem, czyli z pełnym zbiornikiem paliwa.

Telefon: +48 530 537 087
Miejscowość: Rzeszów