KlasykaGatunku.pl

Lexus LS 430 President 2005 – SPRZEDANY

Piękne brzmienie V8, pojemność 4,3 l i niemal 300 koni mechanicznych. Tutaj opakowane zostało w doskonale wyciszoną kabinę, pięknie wyściełaną skórą i drewnem, wyposażoną w doskonały sprzęt audio. Lexus LS 430 President oferuje jeszcze więcej, by zaspokoić najbardziej wybrednych. Odnajdziemy tu osobno regulowane, indywidualne fotele z masażami dla pasażerów tylnego rzędu, podłokietnik tylny z panelem sterującym oddzielnymi strefami klimatyzacji i systemem audio oraz małą lodóweczkę. W rezultacie powstała absolutnie ponadczasowa limuzyna, gotowa spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych. W czasach jej produkcji największym zaskoczeniem było to, że powstała w Japonii. Dzisiaj nikogo to już nie dziwi. Lexus na stale wszedł do pierwszej ligi potęg w motoryzacyjnej branży. Poliftowy egzemplarz utrzymany w niezłym stanie z pewnością może zaimponować.

Lexus LS 430 President
Rok produkcji: 2005
Pojemność silnika: 4293 ccm
Moc: 286 KM / 210 kW
Przebieg: 223,897 km
Skrzynia biegów: automatyczna 6-biegowa

Przedmiotem sprzedaży jest Lexus LS 430 w bardzo dobrym stanie zachowania. Wersja President z obszernym wyposażeniem dodatkowym jak lodówka, szklany szyberdach czy nagłośnienie Mark Levinson. Kupiony przez nas bezpośrednio od pierwszego właściciela (ur. 1960) w Küssnacht, Szwajcaria. Posiada kompletną dokumentację serwisową oraz trzy oryginalne kluczyki.

Nadwozie jest zachowane w bardzo dobrym stanie, wolne od korozji, posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Brak widocznych wgnieceń, głębszych rys czy ubytków lakieru. Minimalne odpryski lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia. Felgi w idealnym stanie, bez widocznych uszkodzeń Spód auta bez korozji, drobny nalot na wciąż fabrycznych tłumikach i niektórych elementach zawieszenia. Elementy w komorze silnika nie posiadają nalotu korozji.

Wnętrze zachowane w należytej czystości, z normalnymi, drobnymi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka nie wykazuje śladów zużycia, żadne elementy nie są powycierane ani połamane. Wykończenia drewniane bez pęknięć czy rys. Wyposażenie kompletne i sprawne. Fabryczne dywaniki welurowe.

Wykonane prace: brak

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.