OWSM 2023

Lexus LS400 1995 – 55000 PLN – Obrowiec

Lexus LS400 o fabrycznym oznaczeniu UFC20 to druga generacja modelu z lat 1994-2000. Co ciekawe, przedliftowa wersja tego modelu (UFC20 I) była tak podobna stylistycznie do pierwszej generacji (UFC10), że wiele osób ma problem z odróżnieniem, który jest który. Podpowiedź – warto zerknąć na tylną kanapę, bo dopiero UFC20 otrzymał środkowy pas trzypunktowy. Co ciekawe, dopiero zmiana przednich lamp w połowie cyklu UFC20 w 1997 roku pozwoliła większości zobaczyć w LS400 UFC20 II nowy model. Jeżeli więc widzisz na zdjęciach pierwszego Lexusa, nie martw się, nie tylko Ty jesteś w błędzie. Nie zmienia to faktu, że auto jest świetne, a przy okazji mocniejsze od pierwszej generacji o 19 KM.

Lexus LS 400
Rocznik: 1995
Przebieg: 141000 km
Pojemność: 3969 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 264 KM

Cena: 55000 PLN

Samochód bezwypadkowy, świeżo sprowadzony z Holandii, kompletnie opłacony w Polsce.
Auto w bardzo dobrym stanie estetycznym i mechanicznym.
Ładnie zachowana karoseria – bez korozji, wgnieceń czy otarć. Wymiany wymagają plastikowe spoilery pod przednim zderzakiem – są popękane.W większości fabryczny lakier zachowany w idealnym stanie. Schemat pomiarów lakieru załączony w galerii zdjęć.
Wnętrze czyste i wolne ob brzydkich czy sztucznych zapachów – nadal wyczuwalny charakterystyczny zapach marki Lexus z lat ’90… Tapicerka i elementy skórzane w bdb oryginalnym stanie – nie odnawiane.

Podwozie zdrowe – bez korozji.
Zawieszenie tradycyjne na sprężynach – bez pneumatyki.
Zestaw głośnomówiący – Bluetooth.
Wykonano pierwsze badanie techniczne dopuszczające do ruchu. Samochód bez usterek, jednak należy wykonać podstawowy serwis eksploatacyjny – tzw. pakiet startowy. (możliwość odbioru samochodu po kompleksowym serwisie)
Samochód jeździ niesamowicie cicho i aksamitnie – adekwatnie do przebiegu.
Aby nabywca bezpośrednio po zakupie mógł LEGALNIE odjechać „na kołach”, samochód dnia 13.03.2023 zostanie zarejestrowany i ubezpieczony w Polsce.

Samochód dostępny od ręki i gotowy do jazdy bezpośrednio po zakupie.
Faktura VAT 23% – Możliwość odliczenia podatku VAT – Nabywca zwolniony z opłaty skarbowej.
Płatność gotówką lub przelewem.
Cena nie podlega negocjacji.

Możliwość odbioru Klienta z PKP Gogolin lub Opole.
Możliwy transport pod adres nabywcy lub serwisu i decyzja o zakupie po oględzinach na miejscu.
Rezerwacja słowna jest możliwa wyłącznie na czas dojazdu – 1 dzień.
Rezerwacja na dłuższy termin jest możliwa wyłącznie na podstawie zadatku o wartości 5% ceny samochodu.
Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty, oraz umówić termin oględzin.
UWAGA – Teren firmy jest otwierany wyłącznie dla umówionych Klientów. Osoby przyjeżdżające bez uprzedniego kontaktu mogą pozostać nieobsłużone.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Firma Komfort-Trans zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt ewentualnych pomyłek.

Telefon: +48 509 087 557
Miejscowość: Obrowiec