Lincoln Mark VII 1991 – 27500 PLN – Wrocław

Continental Mark VII był luksusowym, tylnonapędowym coupe produkowanym przez markę Lincoln. Co ciekawe, nazwa Continental bardzo długo, bo aż od 1956 roku, nie była nazwą modelu, a osobną submarką, podkreślającą wyjątkowość i wysoki status tych samochodów. Zmiana przyszła dopiero w 1986 roku, w trakcie produkcji siódmej generacji modelu, gdy wóz otrzymał nazwę Lincoln Mark VII i – po raz pierwszy – logo i oznaczenia Lincolna. Prezentowany egzemplarz to przedstawiciel z ostatniego roku produkcji siódmej generacji. Oznaczony został LSC (Luxury Sports Coupe), czyli jest to egzemplarz z wyposażeniem ukierunkowanym na sport i mocniejszym silnikiem H.O., wspólnym z Mustangiem GT. Niewielki przebieg samochodu z pewnością pozwoli się cieszyć amerykańskim przepychem w najlepszym wydaniu z początku lat 90-tych.

Lincoln Mark VII
Rocznik: 1991
Przebieg: 37101 mil
Pojemność: 5000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 225 KM

Cena: 27500 PLN

Wyposażenie:
– pompowane zawieszenie,
– automatycznie przyciemniane przednie lampy,
– tempomat,
– wspomaganie kierownicy,
– 2 poduszki powietrzne,
– oryginalne audio: radio + wzmacniacz,
– oryginalne felgi 16′ (standardowo 15 cali, szprychowe 16 były dostępne za dopłata) z bardzo dobrymi oponami,
– elektryczna antena,
– pompowane i elektryczne siedzenia,
– automatyczna klimatyzacja,
– elektryczne lusterka i szyby oraz dużo więcej

Lincoln Continental Mk7 Luxury Sport Coupe

Auto sprowadzone z Florydy (USA) do UK w 1997 roku, a następnie w 2007 roku do Irlandii. Przez cały ten okres (22 lata) auto było garażowane, używane tylko latem i pokonało „aż” 6 tys. kilometrów. Bardzo mały przebieg 37.101 mil = 59.361 km potwierdza doskonały stan techniczny. Lincoln jest w 100% kompletny i oryginalny oraz w około 95% sprawny. Jedyna przeróbka jaką posiada auto to pomarańczowe kierunkowskazy z tylu przyklejone na taśmę dwustronną.

Silnik V8, prawie 5 litrów pojemności – ten sam co Ford Mustang GT – 225 KM i 407 Nm, pracuje równo i generuje niesamowity dźwięk.
Skrzynia 4-biegowa automatyczna pracuje bez jakichkolwiek zarzutów zmieniając biegi bardzo płynnie (olej wygląda jak nowy).
Skórzana tapicerka jest w idealnym stanie, bez ani jednego przetarcia, a nawet w niektórych miejscach wciąż jest folia od nowości. W bagażniku znajduje się koło zapasowe, klucz do kół wraz zabezpieczaniem antykradzieżowym oraz zapasowy nowy pasek klinowy.

Lincoln jedyne czego potrzebuje to dobrego serwisu – obowiązkowo nowe hamulce na przód (tarcze i klocki), wymiana filtrów i płynów, a po dopieszczeniu kilku detali auto będzie w stanie, w jakim wyjechało z fabryki.

Telefon: +48 505 039 522
Miejscowość: Wrocław