Lincoln Navigator 2001 – 42900 PLN – Gliwice

Lincoln zawsze kojarzony był z najbardziej luksusowymi amerykańskimi limuzynami. Dziś to już nikogo nie dziwi, ale pierwszy SUV marki ukazał się dopiero w 1997 roku i był to właśnie Lincoln Navigator, taki jak prezentowany w tym ogłoszeniu. Pojazd powstał na bazie Forda Expedition oraz Forda F-150, lecz był zdecydowanie bardziej luksusowy. Uzupełnienie elementów wyposażenia rozpoczęto od aplikacji systemu pneumatycznego zawieszenia – w końcu i Amerykanie wiedzą, że tylko to może zapewnić odpowiedni komfort, a tradycyjna konstrukcja osadowiona na ramie wcale nie jest tu żadną przeszkodą. Auto uzyskało dużo lepsze wyciszenie kabiny, grubsze wykładziny i lepsze fotele. Do napędu zaprzęgnięto równie słuszną jednostkę – V8 Triton o pojemności 5,4 l. W prezentowanym w ogłoszeniu egzemplarzu jest już najmocniejsza, 300-konna odmiana tego silnika. Czy dziś SUV z logo Lincolna zaskakuje? Ponad 20 lat na rynku pokazało, jak słuszny był to kierunek rozwoju. Dzięki świetnej sprzedaży Navigatora, Lincoln już w pierwszym roku produkcji wyprzedził odwiecznego rywala, Cadillaca, pod względem rocznej sprzedaży. Dziś na rynku jest już czwarta generacja modelu, a tradycyjne limuzyny są w odwrocie.

Lincoln Navigator
Rocznik: 2001
Przebieg: 65218 mil
Pojemność: 5401 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 300 KM

Cena: 42900 PLN

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż Lincolna Navigatora z 2001 roku świeżo sprowadzonego z Japonii od pierwszego właściciela.
Niski przebieg potwierdzony jest japońskim Certyfikatem Eksportowym.
Lincoln w bardzo dobrym jak na swój wiek stanie.
Zdecydowanie bardzo ładny egzemplarz.

Na samochód wystawiona zostanie faktura VAT podana cena jest ceną brutto i zawiera wszelkie opłaty – samochód gotowy do jazdy.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiadamy telefonicznie od godz. 8.00 do 22.00.
Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu.

Telefon: +48 666 555 736
Miejscowość: Gliwice