Maserati GranTurismo S 2012 – 169000 PLN – Warszawa

Maserati GranTurismo S to ulepszona i wzmocniona wersja piekielnie pięknego i szybkiego coupe. Narysowane przez stylistów Pininfariny, zostało zbudowane na płycie podłogowej modelu Quattroporte. To był dla marki zupełnie nowy styl. Pod maską pracuje tutaj identyczny silnik, jak w kultowej Alfie Romeo 8C, 4,7 litra 440 KM V8, będące de facto jednostką stworzoną przez Ferrari. Układ hamulcowy to Brembo z sześciotłoczkowymi zaciskami. Deklarowane osiągi to 4,9 sekundy do osiągnięcia 100 km/h, maksymalna prędkość 295 km/h, a droga hamowania przy prędkości 100 km/h wynosi zaledwie 35 metrów. We wnętrzu każdy poczuje się dopieszczony, bo wyposażone jest wyśmienicie, a to, co jest absolutnie wspaniałe w tym samochodzie, to praca silnika. Po naciśnięciu przycisku „sport” otwierają się w wydechu obejścia, co zwiększa moc oraz wzmacnia brzmienie silnika, które przecież nawet w wersji bez „S” nie sposób było nazwać inaczej, jak wspaniałym. Ten produkowany przez ponad dekadę model miał to, co najwspanialsze we włoskiej motoryzacji – wyścigowy rodowód i serce.

Maserati GranTurismo S
Rocznik: 2012
Przebieg: 66000 km
Pojemność: 4700 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 440 KM

Cena: 169000 PLN

Piękna i zadbana wersja Maserati Granturismo S.
Elegancki czarny kolor z chromami i najbardziej poszukiwany kolor wnętrza.

Samochód od nowości w Polsce.
Właśnie przeszedł duży serwis przed sezonem w słynnym warsztacie na Arkuszowej, łącznie z wymianą opon na nowe Pirelli, wszystko do wglądu.

Maserati jest w stanie idealnym mechanicznie, wnętrze bardzo zadbane, jedynie do perfekcji przydałaby się ceramika na lakier.

Telefon: +48 602 216 097
Miejscowość: Warszawa