Maserati Quattroporte 2009 – 169000 PLN – Warszawa

Maserati Quattroporte V generacji było prawdziwą rewolucją. Zamiast tworzyć kolejną ewolucję modelu Biturbo, tym razem przygotowano projekt godny nowego wieku i wspaniałej historii marki. Quattroporte zdecydowanie urosło, otrzymując nadwozie o pół metra dłuższe niż jego poprzednik i miające też o 40 cm większy rozstaw osi. Geniusz włoskiego studia Pininfarina sprawił, że samochód do dziś robi świetne wrażenie, jest optycznie lekki, wygląda bardziej jak sportowe GT, niż wielka limuzyna. Wnętrze opracowane jest ze smakiem, silnik pod maską wygląda pięknie, a na dodatek brzmi fantastystycznie. Prezentowany egzemplarz to model po liftingu w 2008, co oznacza zastosowanie silnika z mokrą miską olejową oraz tradycyjnej, automatycznej skrzyni biegów 6HP26 firmy ZF. Jego konfiguracja kolorystyczna jest niezwykle elegancka, a przebieg to jedynie 53 tys. km.

Maserati Quattroporte
Rocznik: 2009
Przebieg: 53000 km
Pojemność: 4200 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 400 KM

Cena: 169000 PLN

Maserati Quattroporte V silnik 4.2 V8, rok produkcji 2009.
Auto z Japonii, ale w pełnej europejskiej specyfikacji, pełna dokumentacja serwisowa od początku w ASO, wszystkie możliwe usterki tego modelu wyeliminowane, auto całkowicie bezwypadkowe.
Przebieg 53 tys. km.
Moc 400 KM.
Kolor z palety Ferrari o nazwie Grigio Granito.

Auto przeszło ostatnio pełny serwis okresowy, jak olej, filtry, olej tylnego dyferencjału, odma, maglownica, nowe opony, akumulator.
Lakier jak i wnętrze oczywiście odpowiednio konserwowane.
Auto nie jeździło zimą, unikana była jazda w deszczowe dni, stan podwozia to może potwierdzić.
Mam pokrowiec wewnętrzny na auto z logo.

Auto można zobaczyć Warszawa Mokotów.

Telefon: +48 790 543 580
Miejscowość: Warszawa