Maybach 62 V240 2003 – SPRZEDANY

Pod koniec lat dziewięćdziesiątych Mercedes postanowił wskrzesić markę, która miała postawić się Rolls-Royce’owi i Bentley’owi. Jednak po prezentacji konceptu nowego Maybacha zbudowanego na bazie modelu W140 podczas Tokyo Motor Show w 1997 roku, świat musiał poczekać jeszcze 5 lat na produkcyjne wersje. Za bazę Maybacha przyjęto Mercedesa generacji W220, dając dwóm modelom wewnętrzne oznaczenie W i V240, jednak całkowicie odrzucając nazwę Mercedes. Maybach 57, czyli W240, mierzył 5,7 metra, a dłuższy 6,2 metrowy brat, został analogicznie nazwany Maybach 62 i oznaczony jako V240. Obydwa samochody otrzymały dedykowane modelowi 5,5-litrowe silniki V12 o kodzie M285, które generowały 550 koni mechanicznych. System nawigacji z rozpoznawaniem głosu, klimatyzacja czterostrefowa, DVD dla tylnych siedzeń, filtr powietrza wewnętrznego, wszystkie siedzenia z masażem, 21-głośnikowy system nagłośnienia Bose premium, to tylko czubek góry lodowej konfiguracji. Nie dziwi więc, że ceny tych ultraluksusowych bliźniąt dwujajowych oscylowały wokół pół miliona euro. Samochód z ogłoszenia to zamówiony do Japonii dwukolorowy na zewnątrz Maybach 62, obity skórą po sam dach wnętrza. Posiada nawet ściankę działową, pozwalającą całkowicie odizolować przestrzeń pasażerską. Jeżeli więc szukasz statku do szybkiego przemieszczania się w czasie i przestrzeni, w totalnym luksusie i z własnym szoferem, nic lepszego nie znajdziesz.

Maybach 62
Rok produkcji: 2003
Data pierwszej rejestracji: 2005
Przebieg: 91800 km
Pojemność: 5513 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 551 KM

W naszej ofercie wspaniała, luksusowa limuzyna Maybach 62, zakupiona na aukcji w Japonii w bardzo dobrym stanie technicznym i optycznym (ocena 4 B).

Oryginalny, udokumentowany przebieg 91800 km.
Auto oczywiście bezwypadkowe.

Rewelacyjny Maybach 62 w unikatowym dwukolorowym lakierowaniu z mega bogatym w wyposażenie beżowym wnętrzem. Ściana grodziowa Trendwand, czyli najbardziej prestiżowa wersja Maybacha zapewniająca niepowtarzalny prestiż i anonimowość dla pasażerów tylnej rozkładanej kanapy.