Mazda MX-5 NB 1999 – Warszawa

Mazda MX-5 to bez wątpienia jeden z najbardziej kultowych roadsterów wszech czasów. Zaprojektowany tak, aby dawać frajdę jazdy, skutecznie czynił to we wszystkich generacjach. MX-5 prezentowana przez Ardor Auctions to generacja NB. Auto nie wygląda jak jedno z wielu. Wyróżnia się interesującym zielonym kolorem, beżową skórzaną tapicerką, dodatkami w postaci pięknej, drewnianej kierownicy Nardi i drewnianej dźwigni zmiany biegów, uchwytem hamulca ręcznego z drewna, drewnianą okleiną na konsoli środkowej i boczkach. Pod maską co prawda jest mniejsza z dówch oferowanych wówczas jednostek napędowych, ale wigoru nie można jej odmówić. 110 KM to absolutnie wystarczająco jak na tak małe i lekkie nadwozie, a samochód w tej stylizacji nie tylko jeździ świetnie, ale i wygląda stylowo.

Ardor Auctions jest pierwszym w Polsce domem aukcyjnym zajmującym się klasyczną motoryzacją. Działając od siedmiu lat na europejskim rynku pojazdów zabytkowych zorganizowaliśmy kilkanaście aukcji w tradycyjnej formie oraz kilkadziesiąt licytacji online. Więcej informacji dotyczących naszej działalności i proponowanych form sprzedaży znajduje się na naszej stronie https://www.ardorauctions.pl/ w zakładce „o nas”. Mamy ogromną przyjemność zawiadomić Państwa, iż przeszliśmy do formuły aukcji otwartej, 14-dniowej z możliwością składania ofert on-line na naszej stronie.

Pojazd jest oferowany w formie aukcji otwartej, 14-dniowej z postąpieniem 1000 zł. Aukcja trwa od 13.09 do 27.09.2022. do godz. 17:00 i będzie przedłużana co 1 minutę w przypadku ofert składanych nie później niż o 17:00.

Link do aukcji: https://www.ardorauctions.pl/221-2/

Cena wywoławcza: 30 000 zł
Opłata prowizyjna wynosi 9%.

MAZDA MX-5 1999
Numer nadwozia: JMZNB186200134133

Dane techniczne:
Silnik: 1,6 l, R4
Moc: 110 koni mechanicznych
Inne dane: skrzynia biegów manualna, napęd na tylne koła

Odczyt licznika: 112 000 kilometrów
Stan prawny: niezarejestrowany w Polsce