Mazda MX-5 NC2 2010 – 55555 PLN – Gdańsk

Mazda MX-5 NC debiutowała w 2005 roku, kontynuując rozwój najbardziej popularnego roadstera na świecie. Potrafiła dawać to co poprzedniczki – czystą radość z jazdy i poczucie pełnej kontroli nad autem. To w dalszym ciągu wóz, w którym więcej o fizyce jazdy dowiesz się w tydzień, niż w hatch backu w rok. NC od wersji NA i NB jest nieco cięższa, oferuje nieco więcej przestrzeni we wnętrzu, jest nieco bardziej praktyczna i po prostu dojrzała. W 2008 roku model przeszedł lifting, i takim właścnie MX-5 mamy do czynienia w Gdańsku. Auto wyposażone jest silnik 2-litrowy, czyli ten mocniejszy. Ma obniżone zawieszenie i blokadę dyferencjału, dzięki czemu szczególnie zadowoleni powinni tu być fani szybkiej jazdy po winklach.

Mazda MX-5 NC2
Rocznik: 2010
Przebieg: 129000 km
Pojemność: 1999 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 160 KM

Cena: 55555 PLN

Wyposażenie:
ABS, klimatyzacja, odtwarzacz CD, obniżone zawieszenie TEIN, blokada dyferencjału, dach płócienny zaimpregnowany w stanie idealnym.

Polecam znawcom i fanom prawdziwej, „mięsnej” motoryzacji. Samochód wystawiam, gdyż jest częścią kolekcji, a planuję nowy projekt + nie mam czasu nią jeździć. Obniżone zawieszenie Tein, blokada dyferencjału. Auto kupione w Polsce, wcześniej w Berlinie. Pełna historia. Serwisowane w Lamber – Sopot, kto wie, nie pyta o co chodzi. Zero rdzy, nie muszę reklamować znawcom co to znaczy. Pieczołowicie utrzymany, stan bardzo dobry, przyjemność z jazdy – kto wie o co tu chodzi, też zrozumie. Dach w stanie idealnym, mechanika idealna. Drobne ślady użytkowania, ale w całkowitej normie. Zapocony lewy tylny amortyzator – do wymiany na kolejną wiosnę 😉. Tylko poważne oferty. Jeśli mam sprzedać, to tylko w dobre i świadome ręce – jestem pasjonatem i interesuje mnie techniczna rozmowa. Cena do rozsądnej negocjacji, VIN JMZNCA8F200250898. Auto właśnie wzięło udział w jesiennej edycji „Zakupu kontrolowanego”, jeśli kogoś to uspokaja bardziej co do stanu auta i źródła sprzedaży.

Telefon: +48 508 046 719
Miejscowość: Gdańsk

Kredyt na klasyka