KlasykaGatunku.pl

Mazda Xedos 9 2002 – SPRZEDANA

Toyota stworzyła markę Lexus, Nissan – Infiniti, Honda – Acurę, a Mazda – pozostała Mazdą, choć w planach był nowy brand o nazwie Amati. Choć żadne auto nie otrzymało nigdy nowej marki, w ówczesnej gamie stworzono modele wyznaczające nową jakość. W Europie nazwane zostały Xedos 6 i Xedos 9. Wyróżniały się lepszymi materiałami wykończeniowymi, dokładniej pasowanymi blachami oraz możliwie wysoką jakością wykonania. Mazda Xedos 9 była na szczycie ówczesnej listy modelowej. Produkowana od 1993 do 2003 roku limuzyna nigdy nie doczekała się następcy, lecz w oczach miłośników marki została zapamiętana jako świetne auto. Ten egzemplarz z przedostatniego roku produkcji ma dziś na liczniku niespełna 50 tys. km, przyjechał ze Szwajcarii i zachowany jest w rewelacyjnym stanie.

Mazda Xedos 9
Rok produkcji: 2002
Pojemność silnika: 2497 ccm
Moc silnika: 120 kW / 163 KM
Przebieg: 49,651 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest piękna Mazda Xedos 9 z przebiegiem niespełna 50 tys. km w niespotykanym na rynku stanie. Sprowadzona z Frauenfeld, Szwajcaria, bezpośrednio od pierwszego właściciela. Zachowana praktycznie bez jakichkolwiek śladów użytkowania. Pełna dokumentacja: książka serwisowa z regularnymi wpisami, ks. badań spalin Abgas, komplet instrukcji.

Nadwozie zachowane w doskonałej kondycji, pozbawione jakichkolwiek mankamentów. Spód i wnęki nadkoli bez nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne. Tapicerka nie posiada żadnych widocznych uszkodzeń, zabrudzeń czy wytarć. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci.

Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku, cztery kluczyki.

Wykonane prace:
– wymieniony olej wraz z filtrami,
– nowy olej w skrzyni biegów,
– usunięcie kilku niewielkich wgnieceń parkingowych metodą PDR,
– komplet nowych opon,
– geometria zawieszenia,
– nowe wycieraczki.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.