Mercedes 190 SL W121 1961 – 399900 PLN – Zgierz

Świat klasyków z wysokiej półki to najczęściej świat samochodów odnawianych, restaurowanych, doprowadzanych za wszelką cenę do idealnego stanu. Dla wielu miłośników to rzecz nie do przyjęcia. Wszak najwięcej uroku zawsze mają te egzemplarze, które opowiadają swoją historię. Nawet, gdy nie są super idealne, oryginalny stan zachowania to skarb. Taki samochód, jak Mercedes 190 SL W121, z zachowaną oryginalną tapicerką, całym wnętrzem, lakierem, chromami, to skarb. Zdarza się taki jeden na tysiąc, ale to właśnie taki należy dziś do najbardziej pożądanych.

Mercedes 190 SL W121
Rocznik: 1961
Przebieg: 61328 mil
Pojemność: 1897 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 105 KM

Cena: 399900 PLN

Oferta nr 88.

Mamy do sprzedaży z naszej ekspozycji muzealnej wyjątkowego i pięknego Mercedes 190 SL W121. Mercedes na oryginalnych gaźnikach i w oryginalnym stanie, nigdy nie był poddany renowacji.

Mercedes w świetnej kondycji technicznej i wizualnej. Pojazd był demonstrowany na targach Retro Motor Show w Poznaniu 2023, gdzie skupił na sobie liczną uwagę największych Ikon Motoryzacji, oraz otrzymał nagrodę za „Najlepszy Pojazd”. Więcej o jego stanie i oryginalności już nie trzeba pisać.

Pojazd jest po pierwszym właścicielu od nowości. Posiada pełną dokumentację. W komplecie jest Hardtop w kolorze czarnym.

Stan blacharki zewnętrznej – bardzo dobry, pojazd bezwypadkowy. Wszystkie detale, chromy, dach, poszycia, emblematy, nawet farba na felgach i kołpakach jest w oryginale. Podłoga też w oryginalnej konserwacji.

Pojazd posiada wszystkie liczne dokumenty, oraz certyfikat Mercedesa a nawet są oryginalne bezpieczniki które otrzymał przy zakupie w salonie, są tylko 3 sztuku użyte.

Dodatkowo do naszego pojazdu dodajemy opinie rzeczoznawcy, że jest to pojazd kolekcjonerski i oryginalny (ok 1000 pln oszczędności). Pomagamy w rejestracji na żółte tablice.

Kupują państwo pojazd od naszego Muzeum Pojazdów Zabytkowych Tamte Lata w Zgierzu koło Łodzi.

Możliwy transport do Klienta.

Do obejrzenia o każdej porze dnia i pogodzie, stoi na hali ekspozycyjnej w muzeum.

Telefon: +48 666 167 168
Miejscowość: Zgierz

Kredyt na klasyka