Mercedes 190D W201 1990 – SPRZEDANY

Mercedes 190D W201 z przebiegiem zaledwie 109 tys. km to dziś wyjątkowo rzadki widok. W końcu samochody te za młodu jeździły zazwyczaj naprawdę dużo, szczególnie w wersji z silnikiem wysokoprężnym. W zamian za rozważne planowanie wyprzedzania koszty eksploatacji można tu było ograniczyć do minimum, a jazda pozostawała komfortowa i przyjemna. Pięknie zachowany Baby-Benz wciąż cieszy oczy, a na dodatek nic nie stoi na przeszkodzie, by jeździć nim na co dzień. To świetna propozycja dla osób, które nie odnajdują się w epoce nowoczesnych, naszpikowanych elektroniką samochodów. Ten ma klasyczne, eleganckie zestawienie kolorystyczne, jest zadbany i prezentuje się atrakcyjnie.

Mercedes-Benz 190D W201
Rocznik: 1990
Przebieg: 109200 km
Pojemność: 1997 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 75 KM

Wyposażenie:
– elektryczny szyberdach,
– elektryczne lusterko,
– radio.

Mercedes 190D 2.0 W201, data produkcji: maj 1990, pojemność silnika: 1997 ccm, moc silnika: 75 KM / 55 kW, przebieg: 109,150km, skrzynia biegów: manualna 4-biegowa.

Samochód w idealnym stanie technicznym z minimalnymi śladami użytkowania we wnętrzu pojazdu. Zachowana dokumentacja serwisowa oraz zachowane dokumenty TUV świadczące o niespotykanie niskim przebiegu.

Nadwozie zachowane we wzorowym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji, jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż pierwszy – fabryczny lakier.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia. Materiałowa tapicerka zachowana w idealnym stanie, nie ma żadnych uszkodzeń czy wytarć, jest prawie jak nowa. Drewno jak nowe. Samochód posiada kilka zagnieceń i przerysowań. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci.

Wykonane prace:
– wymiana oleju w silniku 10w40 wraz z filtrem oleju oraz powietrza,
– zakup nowych opon letnich.