Mercedes 190E 2.6 W201 1988 – 49900 PLN – Reda

Baby-Benz to auto niezwykle lubiane, choć większość egzemplarze z europejskiego rynku posiada zasadniczą wadę – ubogie wyposażenie. Klienci za Oceanem byli podczas wyboru dodatków zdecydowanie mniej wstrzemięźliwi, co doskonale udowadnia ten egzemplarz. Pod maską ma największą, sześciocylindrową jednostkę, na wyposażeniu jest niezwykle rzadko spotykana w europejskich egzemplarzach automatyczna klimatyzacja, jest też szyberdach, elektryka szyb i foteli oraz poduszka foteli. Piękna tego Mercedesa 190E 2.6 W201 dopełnia nowa powłoka lakiernicza w bardzo ciekawym (i zgodnym z VIN) odcieniu.

Mercedes 190E 2.6 W201
Rocznik: 1988
Przebieg: 207000 km
Pojemność: 2600 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 160 KM

Cena: 49900 PLN

Wyposażenie:
– klimatyzacja automatyczna,
– przednie i tylne szyby elektryczne,
– poduszka powietrzna kierowcy,
– przednie fotele regulowane elektrycznie,
– szyberdach,
– podświetlane słoneczniki,
– radio fabryczne Becker,
– 4 głośniki.

Auto sprowadzone z Oregonu w 2020, w pełni zgodne z VIN, rocznik 1988, model 1989. W samochodzie wymieniono między innymi: układ wydechowy, instalację wysokiego napięcia wraz z tarczą pod kopułką, zregenerowano zawieszenie, uszczelniono silnik i skrzynię biegów + pełny serwis olejowy, filtry oraz paski. Naprawiono część elementów wnętrza. Auto otrzymało nowe opony, nowy akumulator oraz w lipcu 2023 wykonano nową powłokę lakierniczą. Samochód całkowicie bez rdzy, prowadzi się pewnie i stabilnie.

Po imporcie (przed renowacją) została wykonana ekspertyza rzeczoznawcy z której wynika, że samochód nadaje się do rejestracji na klasyka (zrobiona biała książka). Auto w Polsce cały czas garażowane, jeździło tylko w słoneczne dni. Obecnie wszystkie elementy i wyposażenie są sprawne łącznie z klimatyzacją. Do auta pełna dokumentacja łącznie z oryginalnymi instrukcjami.

Światła przerobione na europejskie łącznie z przełącznikiem i przeciwmgielnymi. Można wrócić do oryginałów, które dalej posiadam.

Telefon: +48 534 576 111
Miejscowość: Reda

Kredyt na klasyka