Mercedes 220 SE/B Coupe W111 1961 – 74000 PLN – Nidzica

W111 to następca kultowego Pontona. „B” w jego nazwie używa się dla odróżnienia od poprzednika, oznaczanego również jako Mercedes 220 SE. Ten dostojny Mercedes będący projektem Francuza, Paul’a Bracq, wyróżnia się piękną linią nadwozia coupe z charakterystyczną, panoramiczną tylną szybą oraz najmocniejszym silnikiem z wtryskiem paliwa firmy Bosch, pozwalającym uzyskać maksymalną prędkość 172 km/h oraz przyspieszenie do setki w 14 sekund. Okaz wystawiony na sprzedaż to poszukiwana, europejska specyfikacja w klasycznej i pięknej konfiguracji białego lakieru z czerwonym wnętrzem. Aktualnie jest to projekt do renowacji, lecz Ci którzy nie mają zacięcia do samodzielnych prac lub czasu na doglądanie procesu renowacji, mogą wybrać droższą opcję, która obejmuje przywrócenie samochodu do pełnej świetności.

Mercedes 220 SE/B Coupe W111
Rocznik: 1961
Pojemność: 2195 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 110 KM

Cena: 74000 PLN

Oferuję bardzo ciekawy model Mercedesa, który wykazuje duży potencjał wzrostu wartości i może być ciekawszą alternatywą inwestycyjną niż już dosyć drogie Pagody.
Auto w ponadczasowej kombinacji kolorystycznej.
Oryginalnie wersja europejska, od nowości w Szwecji, z małą ilością właścicieli, co czyni ten konkretny model w natłoku aut z USA absolutnie wyjątkowym.
Auto kompletne, silnik odpala i gładko pracuje, chromy w bardzo ładnym stanie.
Auto posiada oryginalne radio z epoki oraz jest wyposażone w otwierany dach.

Oferuję samochód w dwóch opcjach, jako projekt za 74 tys. PLN albo jako auto po kompleksowej renowacji za 168 tys. PLN.
Renowacja byłaby robiona w profesjonalnej i renomowanej firmie, potwierdzona byłaby obszerną dokumentacją i certyfikatem.
Samochód aktualnie do obejrzenia w Nidzicy.
W przypadku poważnego zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny, bądź mailowy.

Telefon: +48 606 995 669
Miejscowość: Nidzica