Mercedes 230 CE C123 1984 – 59999 PLN – Warszawa

Oryginalny stan, niski przebieg, jedna para drzwi i gwiazda na masce to gwarancja, że samochód będzie traktowany jak luksusowe dobro i z czasem jego wartość zacznie rosnąć. W końcu w takim przypadku kupujemy nie tylko środek transportu, lecz legendę na kółkach, czas powrotu do dzieciństwa lub młodości. Mercedes 230 CE C123 jest obiektywnie piękny, doskonały w proporcjach i świetnie wykonany. Ten egzemplarz pochodzi z ostatniej serii produkcyjnej, miał dotąd dwóch właścicieli i pochodzi z suchego rejonu Francji, co pozwoliło mu przetrwać do dziś w rewelacyjnym stanie. Na jakikolwiek jego detal nie spojrzymy, prezentuje się doskonale.

Mercedes 230 CE C123
Rocznik: 1984
Przebieg: 142000 km
Pojemność: 2300 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 136 KM

Cena: 59999 PLN

Poniższa oferta skierowana jest dla konesera marki Mercedes, który poszukuje oryginalnego Mercedesa w nadwoziu Coupe, koniecznie w bezkompromisowym, perfekcyjnym stanie. Samochód pochodzi z francuskiej wyprzedaży większej kolekcji aut.

Auto zostało wyprodukowane w 1984 roku, tak więc jest to egzemplarz 3-ciej i ostatniej serii produkcji.

Coupe posiadało 2 właścicieli dotychczas i pochodzi z suchego regionu Francji, absolutnie bez wilgoci, deszczów czy śniegu.

Stan wnętrza: idealne i oryginalne. Materiał na siedzeniach i dywanikach nie jest wypłowiały, jest mięsisty i nadal posiada swoją miodową barwę. Deska rozdzielcza nie ma pęknięć, a elementy drewniane są w perfekcyjnej kondycji. Całość jest pachnąca, została poddana ozonowaniu i gruntownemu czyszczeniu. Elektrycznie otwierane szyby, radio Becker oraz elektryczna antena działają perfekcyjnie.

Stan nadwozia. wystawowy. Absolutny brak jakiejkolwiek rdzy w newralgicznych elementach auta, jak: podłoga, progi, błotniki tylne czy przednie, podłużnice, bagażnik, dolne elementy drzwi, fragmenty pod maską przy zawiasach, etc., tj. na żadnym z elementów auta. Nadwozie auta nigdy nie było poddane naprawie blacharskiej, co czyni auto idealnym egzemplarzem. Lakier auta w większości oryginalny, jest bardzo ładny i został odświeżony. Uszczelki i chromy w stanie wzorowym.

Stan mechaniki: bardzo dobry. Auto jest po pełnej inspekcji technicznej: otrzymało nowy akumulator, filtr powietrza, oleju, olej w silniku, płyn hamulcowy. Coupe otrzymało nową kopułkę, palec rozdzielacza oraz kable wysokiego napięcia i świece. Cały układ zapłonowy i wtryskowy został poddany rewizji. Wymieniony został ostatni tłumik układu wydechowego.

Auto posiada oryginalne radio z epoki oraz automatycznie wysuwaną antenę. Dodatkowo elektrycznie otwierane 2 szyby w drzwiach przednich. Centralny zamek. Całe wyposażenie działa bez problemu.

Wszystkie szyby są oryginalne i otrzymały antywłamaniowe oznaczenia wiele lat temu.

Cena jest adekwatna do stanu auta. Zapraszam kupujących doceniających perfekcję, oryginalność i prawdziwy przebieg auta (posiadam dokument potwierdzające przebieg). Auto w tej kolorystyce prezentuje się wybitnie.

Zapraszam do rozmów oraz na oględziny. Jestem w 100% przekonany, że egzemplarz auta będzie dla Państwa pozytywnym zaskoczeniem.

Telefon: +48 781 580 474
Miejscowość: Warszawa