Mercedes 230E W124 1990 – 59000 PLN – Szczecin

Ceny tego modelu są tak różne, jak oczekiwania odbiorców względem stanu samochodu. Tu propozycja dla tych, dla których określenie „stan kolekcjonerski” nie jest jedynie sloganem, który w kolejnym zdaniu można przykryć opisem „jak na swój wiek”. Mercedes 230E W124 to owszem, samochód doskonale skonstruowany i wykończony, jednak jak każdy pojazd – podlega zużyciu. Żeby zachować go w stanie fabrycznym każdy użytkownik traktować go musi ze szczególnym pietyzmem, namaszczeniem i największą uwagą. Za przechowanie w takiej formie samochodu przez pół wieku, należy się już dyplom muzealnika. Jeżeli potrafimy i lubimy to robić, możemy być zawiedzeni każdym innym egzemplarzem, a tu – płacimy za ideał.

Mercedes-Benz 230E W124
Rocznik: 1990
Przebieg: 49000 km
Pojemność: 2298 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 132 KM

Cena: 59000 PLN

Wyposażenie:
– ABS,
– 4 elektryczne szyby,
– autoalarm fabryczny,
– radio,
– elektryczna antena,
– elektrycznie sterowane lusterko pasażera.

Auto kupione w 2014 roku w Szczecinie, a oryginalnie pochodziło z Berlina. Poprzedni właściciel zmarł zostawiając rodzinie skarb, o którym nie mieli bladego pojęcia. Auto trafiło do pasjonata marki, który kontynuował serwis w autoryzowanym serwisie Mojsiuk w Szczecinie.

W pełni oryginalny przebieg potwierdzony fakturami od kupna po dzień dzisiejszy. Stan kolekcjonerski, folia ochronna na progach, oryginalnie zapakowane klucze w bagażniku, wszystko robione na czas zgodnie ze specyfikacją. Auto garażowane w warunkach godnych takiego klasyka. Wszystko w aucie oryginalne i nie poprawione. Lakier nie polerowany, auto nie przechodziło detailingów.

Telefon: +48 574 777 596
Miejscowość: Szczecin