Mercedes 300 CE-24 Cabriolet A124 1992 – SPRZEDANY

Mercedes 300 CE-24 Cabriolet A124 w wersji przedliftowej, z niezawodnym i mocnym, 220-konnym silnikiem M104.980 o pojemności 3 litrów, było wyprodukowanych najmniej pośród wszystkich wariantów tego modelu. Prezentowany egzemplarz dodatkowo otrzymał w fabryce pakiet Sportline, obejmujący fabrycznie obniżone zawieszenie i fantastyczną tapicerkę materiałową z charakterystyczną kratą, przez wielu uznawaną za najlepsze, co można było zamówić w Mercedesach. Automatyczna skrzynia biegów, cztery miejsca, automatycznie składany dach, klimatyzacja – takie dodatki nie pozwalają zapomnieć, ze to mimo sportowego wykończenia i stylu jest przede wszystkim wygodne i luksusowe auto. Atutem tego egzemplarza jest również europejskie pochodzenie i fakt, ze w ostatnich latach jest w stałym, weekendowym użytku.

Mercedes 300 CE-24 Cabriolet A124
Rocznik: 1992
Przebieg: 187000 km
Pojemność: 2960 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 220 KM

Wyposażenie:
– klimatyzacja
– podłokietnik
– automatycznie składany i rozkładany dach
– elektryczne szyby
– elektryczne lusterka
– pakiet sportline

Do sprzedania piękny Mercedes W124 w wersji cabrio, wyposażony w fabryczny pakiet Sportline. Auto sprowadzone zostało przeze mnie z Niemiec na własny, prywatny użytek. Zarejestrowane i ubezpieczone w Polsce. W moim posiadaniu od prawie dwóch lat, używany jedynie na przejażdżki w słoneczne dni.

Auto zachowane w dobrym stanie, w pełni sprawne, wyposażenie działa, klimatyzacja chłodzi, zawieszenie bez luzów, prowadzi się bardzo dobrze.

Samochód posiada 3 litrowy, 24 zaworowy silnik o mocy 220 koni mechanicznych.